13.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Mimoň doma nezaváhala a jasně zvítězila

22. T. Bohme , 39. T. Bohme , 47. T. Bohme , 52. L. Slavík , 63. R. Polák , 68. L. Slavík - 33. M. Chvojka
0

Souboj dvou relativně vyrovnaných celků nás čekal v Mimoni. Zde se béčko, jakožto nasazený tým, postavilo Zahrádkám. Podle papírových předpokladů zvítězilo to správné mužstvo, jenže podstatně větším gólovým rozdílem, než se očekávalo...

Mimoň poločas vyhrála

Zápas bohužel začal za nízkého počtu diváků. Příčinou bylo derby pod Ralskem. I tak ale plán Mimoně zněl jasně. V utkání zvítězit. Naproti tomu šli hned ve 22. minutě, kdy se střelecky, jakožto první, zapsal Tomáš Bohme, kterého tak čekal velkolepý zápas. Srovnání ale přišlo za deset minut a na svědomí ho měl Martin Chvojka. Jenže ve 39. minutě si druhou branku přispal znovu Tomáš Bohme. To bylo z branek vše a nic zásadního se již do konce poločasu nestalo. Hráči tak odešli do kabin za výsledku 2:1.

Potvrzení domácího vítězství

Mimoň věděla, že by mohla vedení zužitkovat dalšími góly. Zahrádkám nezbývalo než zaútočit a toho právě domácí využili. Na 3:1 zvyšoval po třetí Tomáš Bohme a vlastně již bylo vymalováno. V 52. minutě to byl zase Ladislav Slavík, kdo přidával další branku. Poté se dokázal prosadit i domácí stoper a sice Radim Polák, který si též připsal branku na svůj účet. No a debakl, pro hosty ze Zahrádek, završil podruhé Ladislav Slavík a podtrhl tak vítěství ve velkém stylu. Konečné skóre tedy 6:1 pro Mimoň.

TJ Jiskra Mimoň B
Václav Konopiský (hráč Mimoně): „Chtěli jsme pobavit sebe i diváky, protože tohle byl atraktivní mač. I tak jsme ale předvedli povedený výkon. S výhrou jsme spokojeni, jen jak říkám, mrzí nás, že fanoušků nebylo tolik, kolik jsme dnes očekávali. Škoda.“

T. Křenek [-] - M. Sukovatý [-] , J. Sutr [-] (54. J. Opelt [-] ) , P. Krejčík [-] (75. D. Titěra [-] ) , L. Slavík [-] , M. Michálek [-] , V. Parkanský [-] , T. Bohme [-] , R. Polák [-] , A. Opelt [-] , V. Konopiský [-] (50. F. Nešpor [-] )

TJ SOKOL Zahrádky
M. Pavlíček [-] - J. Rous [-] , L. Wencelius [-] (74. V. Schoedlbauer [-] ) , K. Chladík [-] , J. Turnhöfer [-] - J. Knoflíček [-] (46. T. Kádě [-] ) , M. Chvojka [-] , C. Šaly [-] , T. Pospíšil [-] , M. Jelínek [-] - O. Moravec [-]

ŽK: 10. P. Krejčík - 14. O. Moravec .
Hráči zápasu: R. Polák , T. Bohme .
Místo: Mimoň. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Klimt Pavel - JANKECH Pavel, BÖHME Ladislav.