14.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Zahrádky to doma zvládli o gól

0

Oldřichov přijel do Zahrádek a zápas tak měl být v jasné režii domácíh, neboť rozdíl mezi těmito týmy byl relativně značný. To se nakonec na hřišti nepotvrdilo a domácí pole opět hrálo významnou roli...

Holomajzna z obou stran

Tentokrát jsme neměli možost shlédnout jedno z těch poveděnějších utkání. Posun času byl zřejmě znát, protože hráči jakoby si nechali svůj um v šatnách. Naštěstí ale o branky nebylo nouze a ta první přišla hned v 7. minutě, kterou zařídil Ondřej Moravec. Na 1:1 vyrovnával Martin Semerád a domácí o post vedoucího přišli. Hráči Oldřichova měli dnes špatný den, ale Zahrádky na tom nebyly o moc lépe. Nic moc zajímavého se již nestalo a do kabin se tak odešlo za poločasového výsledku 1:1.

Domácí hosty uhráli

Další brzký gól Ondřeje Moravce a sice v 50. minutě. Podruhé se vyrovnalo v minutě 53., tedy těsně po brance první. Na svědomí to měl opět Martin Semerád a zase jsme neznali potenciálního vítěze. O tom se rozhodlo v 75. minutě, kdy se o celé body pro domácí zasloužil Ctibor Šaly a vítěz již byl nad slunce jasnější. Tento stav tedy trval až do konce utkání a hosté se o jeho změnu nezasloužili. Zápas tak ve finále skončil v poměru 3:2 pro domácí oddíl z jihu České Lípy.

TJ Jiskra Nový Oldřichov
Vladislav Satranský (trenér Oldřichova): „Zklamání, z naší strany zklamání. Mysleli jsme, že bychom mohli vytvořit vítěznou šňůru, ale to se nám nepovedlo. Navíc jsme dnes zahráli špatně, opravdu velmi špatně. Náš výkon dnes patřil k těm nejhorším.“

TJ SOKOL Zahrádky
M. Pavlíček [-] - L. Wencelius [-] , L. Chladík [-] , J. Rous [-] , K. Chladík [-] - C. Šaly [-] , M. Chvojka [-] , M. Jelínek [-] , T. Pospíšil [-] - O. Moravec [-] , J. Klíč [-]

V. Nemlein [-] - P. Věchet [-] , F. Jonáš [-] , P. Nemlein [-] , J. Osvald [-] , J. Šrédl [-] , J. Dvoram [-] , M. Semerád [-] , P. Sedláček [-] , M. Satranský [-] , Z. Veselý [-]

Hráči zápasu: O. Moravec .
Místo: Zahrádky. Počet diváků: 45. Rozhodčí: Mengr Jiří - PODLIPNÝ Jaroslav (N), KÁDĚ Tomáš (N).