1.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

Cvikov doma vyhrál na penalty

63. J. Vacek (p.) - 45. K. Ritschel
0

Domácí jsou sice týmem z dolní části ligy, ale doma se vždy, když to jde, snaží hrát pro fanoušky. Se Sosnovou zahráli krásně a konec podzimu si tak zpříjemnili více domácí, kteří lépe zvládli pokutové kopy...

První půle s brankou pro hosty

Sosnová začala lépe, byť se hrál poněkud vyrovnaný fotbal. Fotbalovost navíc zdobila oba celky a právě proto, se dnes utkání muselo líbit. Byly k vidění neproměněné šance a to na obou stranách. Nakonec se z jediné branky v poločase radovali hosté. Kamil Ritchel, obránce Sosnové, v poslední minutě řádné hrací doby prvního poločasu, skóroval a poslal hosty do vedení. Poločas tak dopadl lépe pro Sosnovou v poměru 1:0.

Cvikov neproměnil několik tutovek

Hráči domácího celku mohou jen zpytovat svědomí, protože na tři body mohli sáhnout hned několikrát. Obránci hostujícího celku měli i trochu smůlu, ale především aktivita a snaha domácích, zapříčinila problémy před brankou Sosnové. O vyrovnání se postaral Jakub Vacek, když vsítil branku z pokutového kopu, po nešťastné situaci v šestnáctce. To se psala minuta 63. a Cvikov cítil možnost výhry. Asi čtyřikrát šli domácí utočníci sami na gólmana, jenže ani jednou nezakončili přesně. Brankář Kožený skutečně pochytal, co mohl. Branku jsme již neshlédli a muselo se jít do penalt. Ty nakonec uhráli lépe domácí v poměru 1:0. Celkově tedy berou výhru 2:1.

Sparta Sosnová
Jan Studenovský (trenér Sosnové): „Tak, chtěli jsme zvítězit, ale domácí byli proti. Tady se vždy těžce vyhrává, protože domácí hrají líbivý fotbal a docela jim jde. Nakonec bereme bod a i za něj můžeme být rádi. Hosté měli dost tutovek.“

FK Cvikov B
A. Votava [-] - M. Adlt [-] , M. Vávra [-] , T. Bobelák [-] , P. Rokoš [-] - M. Novotný [-] , K. Kutloch [-] , Z. Stehlík [-] , A. Kotek [-] - P. Zvára [-] , J. Vacek [-] -

K. Kožený [-] - K. Ritschel [-] , L. Mimra [-] , M. Hapiák [-] , Z. Sameš [-] - J. Poláček [-] , M. Fulier [-] , M. Bango [-] , M. Slipčenko [-] - J. Vokoun [-] , T. Hamata [-]

ŽK: 38. M. Hapiák , 51. T. Hamata , 63. J. Poláček , 77. J. Vokoun . ČK: 70. K. Kutloch - 89. J. Vokoun .
Hráči zápasu: K. Kožený , K. Ritschel , M. Slipčenko .
Místo: Cvikov. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Ujka Jakub - ŠPÁTA Vladimír, TÁBORSKÝ Josef.