1.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

Libchava doma zkušeně vyhrála

65. H. Vrabec (p.) , 75. H. Vrabec , 83. P. Nešický - 32. J. Štěpánek
0

Domácí z Libchavy jsou těžkým soupeřem a dnes se o tom přesvědčili hosté ze Žandova. Žandov byl v tabulce lépe umístěn, ale to se po dnešním vzájemném duelu změnilo. Libchava hosty přeskočila v tabulce...

Lépe na tom byli hosté

Žandov začal tak, jak si v kabině řekl a bylo to znát. Libchavu místy přehrával a v tomto poločase byli o něco lepším, než domácí výběr. Nakonec z toho plynula i branka, která ve 32. minutě znamenala vedení 1:0 pro Žandov. O branku se postaral Jiří Štěpánek, hostující devítka na zádech. Do konce poločasu jsme již neshédli nic zajímavého a do šaten se tedy odešlo za stavu 1:0 pro hosty ze Žandova. Chleba se lámal až v následující půli.

Hosté se trápili a prohráli

Tuhle půli si za rámeček Žandovští rozhodně nedají. Dá se hovořit o prohospodařeném poločase, přičemž se domácí trápili hlavně ve vytváření šancí. Moc totiž domácí neohrozili a i proto se již na další branky nezmohli. V 65. minutě navíc domácím darovali penaltu a tu proměnil Vrabec Hynek. Srovnáno 1:1. Za deset minut už domácí vedli 2:1. Opět skóroval Vrabec Hynek. V závěru se sice hosté tlačili, ale nakonec dostali i další branku. O tu se v 90. minutě postaral Nešický Pavel a podzim zakončil s výhrou pro svůj tým z Libchavy v celkovém výsledku 3:1.

TJ Spartak ČKD Žandov
Václav Pluhař (hráč Žandova): „Nechtěli jsme prohrát, protože tímhle vítězstvím se dostali před nás. Chtěli jsme alespoň bodík, ale bohužel. Podzim pro nás nedopadl tak, jako pro soupeře.“

TJ Sokol Dolní Libchava
M. Macek [-] - K. Kaňkovský [-] , M. Los [-] (82. J. Simmer [-] ) , H. Vrabec [-] (89. J. Ruč [-] ) , M. Kalenda [-] , J. Havelka [-] , R. Matějíček [-] (65. L. Dušánek [-] ) , L. Mígl [-] , J. Kukal [-] , P. Nešický [-] , J. Šiner [-] (12. J. Ruč [-] )

O. Košťák [-] - J. Štěpánek [-] , J. Lhotka [-] , T. Miko [-] (46. O. Džudža [-] ) , P. Boháč [-] , P. Štrupl [-] (75. M. Plaček [-] ) , J. Semerád [-] , O. Mládek [-] , T. Matějček [-] , T. Vaníček [-] , M. Šlechta [-]

ŽK: 7. M. Kalenda , 52. K. Kaňkovský .
Místo: D.Libchava. Počet diváků: 65. Rozhodčí: Zlatník Jakub - FOLK Miroslav, VOLF Pavel.