1.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Kamenice bere jen dva body, i tak zůstávají první

0

Do Jezvé přijeli lídři tabulky a vše naznačovalo jak, že by mohl zápas vypadat. Nakonec své papírové předpoklady hráči hostů nenaplnili a měli co dělat, aby si ze zápasu vůbec něco odvezli...

Počasí týmům nepřálo

Terén moc nepomohl. Celý den pršelo a podmáčené hřiště znamenalo, že nás dnes krásný fotbal nečekal. Bojovalo se od první minuty do poslední a nasazení hráčů bylo to, co stálo v utkání za to. Domácí zvolili taktiku nakopávaných míčů, kterými se snažili najít vytáhlé utočníky. Naopak Kamenice se snažila hrát kombinačně, ale na terénu to bylo těžké. Nakonec ve 45. minutě poločasu padl gól. Vzhledem k tomu, že se hráči k šancím spíše nedostávali, než naopak, byla branka obrovskou výhodou do šatny, ke které se se štěstím dostal Roman Ouborný a míč dotlačil téměř do prázdné branky. Poločas tedy 1:0.

Aktivita na straně hostů

Hosté na to šli podobě, jako v půli první. Ovšem kombinační hra jim moc nešla a soupeře zrovna dvakrát neohrožovala. To domácím se také nehrálo nejlépe, ale vedli a navíc přidali i další branku. V 75. minutě se trefil Pavel Mareček a Stružnice již vedla 2:0. S hosty to nevypadalo vůbec dobře. Trenér Kamenice zavelel k otevření obrany a snažil se vše vsadit na útok, neboť bylo zapotřebí alespoň srovnat. První brankou snižoval v 85. minutě Lukáš Martínek a pro hosty ještě nic nebylo ztraceno. V poslední minutě se kopalo proti bráně domácím a k přímáku se postavil Maxim Sedláček a nádherně obstřelil zeď a zlikvidoval veškeré pavučiny v rohu branky. Ukázková šibenice poslala celky do penalt. Ty nakonec i ovládli hosté v poměru 1:3 a slaví konec podzimu na prvním místě v lize...

FC Kamenice
Jiří Pokorný (trenér Kamenice): „Čekali jsme, že vzhledem k formě uděláme body. Bohužel se nám tenhle zápas moc nevyvedl, i když jsme nakonec zvítězili v penaltách. Kombinace, ani střely, dneska bylo prostě vše špatně. Alespoň bereme ty dva body, které jsou pro nás hodně šťastné.

TJ Dynamo Stružnice
R. Čech [-] - P. Mareček [-] , R. Ouborný [-] (75. D. Čech [-] ) , L. Jedlička [-] , A. Havlík [-] , V. Koždoň [-] , B. Koždoň [-] , L. Merenus [-] , L. Havlík [-] , L. Křemen [-] , M. Sokol [-]

FC Kamenice
V. Erben [-] - M. Sedláček [-] , J. Serdel [-] - L. Martínek [-] , P. Sedláček [-] , J. Kisty [-] , M. Pobjecký [-] , T. Hrubý [-] - M. Miklovič [-] - R. Vošvrda [-] (46. V. Kulhánek [-] ) , O. Friml [-]

ŽK: 81. V. Koždoň .
Hráči zápasu: V. Erben , M. Sedláček .
Místo: Jezvé. Počet diváků: 25. Rozhodčí: Řezáč Josef - TÁBORSKÝ Josef, MAREK Zdenek.