9.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Bukovany vykradly Libchavu

0

Libchava doma hostila těžkého soupeře z Bukovan, který sice nestřílí moc branek, ale moc jich také neinkasuje. Na vlastní kůži se o to přesvědčili, když se na zápas připravili hůře než hosté...

Bez branek

Poločas bez branek je vždy zklamáním. V tomto případě nutno vyzdvihnout snahu a bojovnost, kterou oba celky oplývaly. Hra byla celkem rozkouskovaná, neboť rozhodčí tasil kartu za kartou. Červenou naštěstí udělit nemusel a dohrávalo se v plném počtu. Nic zásadního se snad ani nestalo a do poločasu se celky rozešli smírně za stavu 0:0. O body se rozhodlo v půli druhé.

Penalta v závěru znamenala výhru pro hosty

Ať se nikdo nezlobí, ale tenhle poločas taky nevypadal idylicky. Týmy to spíše ubojovali než uhráli a taktická svázanost byla cítit až do konce utkání. V posledních minutách zápasu, konkrétně v 88. minutě, byl nařízen pokutový kop. Hosté tak díky pevným nervům zvítězili, protože na značku pokutového kopu se postavil kdo jiný, než kapitán Bukovan Michal Ramík, který se nemýlil a v závěru tak vydřel pro mužstvo body, zásluhou úspěšně kopnuté penalty. Hosté tedy odjíždí s plnou v poměru 0:1.

TJ Sokol Dolní Libchava
M. Macek [-] - K. Kaňkovský [-] , M. Los [-] , M. Kalenda [-] , L. Dušánek [-] , J. Havelka [-] , M. Barda [-] , L. Mígl [-] , J. Kukal [-] , P. Nešický [-] , V. Balvín [-]

TJ Družba Bukovany
T. Fišer [-] - K. Šup [-] , J. Najman [-] , J. Majerech [-] , M. Havlák [-] , Z. Fertig [-] , V. Hlubuček [-] , L. Ramík [-] , J. Králík [-] , M. Samek [-] , M. Ramík [-]

ŽK: 48. V. Balvín , 50. L. Dušánek , 66. L. Mígl - 31. M. Samek , 58. L. Ramík , 59. T. Fišer , 65. V. Hlubuček .
Místo: D.Libchava. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Král Jaroslav - TÁBORSKÝ Josef, ŘEZÁČ Josef.