10.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

Bukovany doma nezaváhaly

40. M. Samek , 72. M. Samek
0

Bukovany by se v případě výhry stěhovaly na první pozici, což by jistě byl úspěch. To Valtinov stále hledá tu optimální formu, díky které by pravidelně sbíral body. Dnešní zápas byl ovšem pro domácí...

Valtinov měl více ze hry

Valtinov začal s větší převahou, což se ovšem nepromítlo při vsítění branky. Valtinov hrál po větru a z poločasu těžil více, než domácí. Pět minut před koncem půle dostal ale Valtinov branku. Postaral se o to Maxim Samek, který vystřelil a i se šťastnou tečí od hostujícího obránce, vsítil první branku v utkání. Nic zásadního jsme již neměli možnost shlédnout a do šaten hráči odešli za stavu 1:0 pro domácí celek z Bukovan.

Převaha na straně domácích

V této půli měli převahu domácí, kteří tak šli k výhře výrazněji, než hosté z Valtinova. Hra byla na jejich straně a do sedla zápasu je dostávala jejich přesná a důrazná hra. Ta byla přetavena v gól v 72. minutě, kdy se podruhé prosadil Samek Maxim a zápas tak by de facto rozhodnutý. Při tomto góle chyboval znovu hostující obránce, respektive brankář, který za vápnem fauloval domácího útočníka a věnoval Bukovanům další šanci, která znovu skončila brankou. Valtinov bohužel nebyl schopný dát branku a i proto se v dnešním utkání radovali hráči z Bukovan. Utkání tedy skončilo v poměru 2:0.

TJ Slavoj Velký Valtinov
Petr Chmelař (předseda Valtinova): „No čekali jsme, že bychom tam bod mohli udělat, protože mají starší mužstvo a my naopak o dost mladší. Mysleli jsme, že je uběháme, ale jim hrála do karet zkušenost. Bohužel nejsme v útoku důrazní a nedáváme branky, které jsou zásadní.“

TJ Družba Bukovany
T. Fišer [-] - J. Dostál [-] (76. J. Kočí [-] ) , R. Sedlák [-] (77. J. Majerech [-] ) , D. Zátka [-] (82. M. Havlák [-] ) , K. Šup [-] , L. Svoboda [-] , L. Ramík [-] , Z. Fertig [-] (46. D. Vetešník [-] ) , J. Králík [-] , M. Samek [-] , M. Ramík [-] (66. J. Michel [-] )

J. Vimer [-] - L. Novák [-] , J. Kristek [-] , M. Pýcha [-] (82. J. Štembera [-] ) , J. Vosecký [-] , V. Zelený [-] , J. Pýcha [-] , J. Zelený [-] , F. Čermák [-] , J. Kovalev [-] , L. Doubek [-]

ŽK: 61. D. Zátka - 59. J. Kovalev , 84. J. Zelený . ČK: 71. J. Vimer .
Hráči zápasu: J. Zelený , V. Zelený .
Místo: Bukovany. Počet diváků: 57. Rozhodčí: Mengr Jiří - FOLK Miroslav, VRBA Filip.