10.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Sosnová to doma zvládla a bere tři body

0

Sosnová potřebovala nějaké ty body, protože se ocitla na posledních příčkách. To Kravaře sice neměli o tolik bodů více, ale umístěni byli lépe a sice téměř uprostřed tabulky. Premiéra nového trenéra domácích, pana Studenovského, tak dopadla na výbornou...

Vyrovnaná půle s jedinou brankou

Oba celky nastoupily do utkání ve velkém tempu a měli jsme možnost shlédnout krásný poločas nahoru a dolů. Extrémně vyrovnaná půle nakonec přinesla jedinou branku, kterou měl na svědomí Kamil Ritschel, který se prosadil ve 31. minutě. Půle pak už jen postrádala vyrovnávací gól, ale i tak se hrálo solidně a diváci měli radost pohledět. Nic víc nám první půle nenabídla a do šaten tak celky odešly za stavu 1:0 pro domácí Sosnovou. Těšme se na druhou půli, protože tam padla většina branek v utkání.

Sosnová to nakonec urvala

Kravaře se zvedli a chtěli zápas vyrovnat. Místo toho, ale přišel gól na 2:0. Postaral se o něj znovu Kamil Ritschel, který tak zvyšoval skóre Sosnové. Jenže domácí jakoby se začali bát o výsledek a jejich hra začala působit docela nervózně. Potvrdila to branka na 2:1, kterou měl na svědomí David Šubrt, to se psala 70. minuta utkání. Jenže na 3:1 zvyšoval Milan Slipčenko a Sosnová se zase uklidnila. Možná až moc, protože opět začala hrát s lehkou nervozitou a obdržela další branku, v minutě 82., kdy chtěl ještě zápas zdramatizovat David Šubrt, který se tak trefil podruhé a naposledy. Utkání Sosnová dohrála a nakonec tak bere všechny body v poměru 3:2.

Sparta Sosnová
trenér Studenovský: „Já jsem očekával tři body. Byla to totiž, vzhledem k tabulce, povinnost. Už to chtělo zase vyhrát. V minulých zápase jsme nehráli optimálně a doma jsme to chtěli změnit, což se nám také povedlo. Za výhru jsme rádi.“

M. Janovský [-] - J. Poláček [-] , J. Růžička [-] (67. R. Bodi [-] ) , P. Jantač [-] - M. Bango [-] (77. M. Hapiák [-] ) , T. Hamata [-] , K. Ritschel [-] , Z. Sameš [-] , L. Mimra [-] - M. Slipčenko [-] - J. Vokoun [-]

FK Lokomotiva Kravaře u České Lípy
M. Řehák [-] - K. Fára [-] , D. Gallo [-] , M. Sixta [-] , M. Koutný [-] , M. Červený [-] , M. Končel [-] , M. Suchan [-] , T. Gvizd [-] , D. Šubrt [-] , P. Šena [-] (46. L. Šulík [-] )

ŽK: 4. J. Vokoun , 58. T. Hamata , 90. J. Poláček - 41. M. Sixta , 42. D. Gallo , 58. M. Končel .
Hráči zápasu: M. Slipčenko , K. Ritschel .
Místo: Sosnová. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Ďörď Mario - KUTÍLEK Martin, POSPÍCHAL Jaroslav.