13.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Šlágr kola ovládly Bukovany

0

Bukovany byly první, kdežto Police opanovala střed tabulky. Domácí sice nebyli znatelně horší, ale na vítězství nedosáhli, ani v penaltách. Bukovany tak opět nepodlehli...

Začátek pro domácí

Domácí hned ze začátku tlačili a bylo vidět, že chtějí v zápase zvítězit. Role nenasazeného se jim zřejmě nelíbila. Za chvíli dali i branku, to kdy do prázdné brány zavěsil Miloš Bizoň a utkání byo ve prospěch domácích. To byla minuta 7. Hra se poté vyrovnala a do konce poločasu jsme již nic zásadního nebo zajímavého neshlédli. Bukovany potřebovali něco změnit, protože přijít o body nebylo v plánu. Do šaten za stavu 1:0 pro domácí oddíl z Horní Police.

Bukovany vyrovnaly a šlo se do penalt

Ze začátku poločasu zase přitlačili hosté a dokázali ze svého nátlaku vyrovnat. V 50. minutě se prosadil Michel Jiří, který se trefil, jakožto střídající hráč. Poté se hra přelévala a my jsme měli možnost vidět poločas nahoru a dolů. Branka již k vidění nebyla a tak se muselo jít na penalty. Ty v poměru 2:4 urvaly Bukovany a radují se tak z konečné výhry, v celkovém součtu 2:1. Domácí tak smolně podlehli, až na penalty.

TJ Sokol Horní Police
Miloš Šamša (Vedoucí Police): „Věděli jsme, že hrajeme proti prvnímu mužstvu v tabulce. Proto jsme chtěli brát alespoň bod, ten by byl dobrý. Když jsme šli na penalty, tak jsme si řekli, že druhý bod zůstane doma, to se ovšem nestalo. Penalty zkrátka kopat neumíme.“

P. Jánský [-] - M. Vágner [-] , P. Věchet [-] , M. Bizoň [-] , T. Diart [-] (56. K. Vodný [-] ) - J. Kodeš [-] (90. M. Čížek [-] ) , T. Benda [-] , L. Šamša [-] - M. Bizoň [-] (56. P. Heřmánek [-] ) , P. Nývlt [-] (46. D. Kalina [-] ) - R. Kubaš [-]

TJ Družba Bukovany
T. Fišer [-] - J. Najman [-] , D. Vetešník [-] (80. Z. Fertig [-] ) , K. Šup [-] , J. Dostál [-] , D. Zátka [-] , J. Kočí [-] (75. J. Majerech [-] ) , L. Ramík [-] , J. Králík [-] (46. J. Michel [-] ) , M. Samek [-] , M. Ramík [-]

ŽK: 38. M. Vágner , 70. R. Kubaš - 83. D. Zátka .
Hráči zápasu: R. Kubaš , T. Benda , L. Šamša .
Místo: H.Police. Počet diváků: 47. Rozhodčí: Folk Miroslav - BÖHME Ladislav, ŠAMŠA Miloš (N).