13.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

Svor doma neměl problém

7. M. Drábek , 72. V. Koždoň (vl.) , 75. L. Rudinský (p.) , 83. O. Machara , 90. O. Machara - 2. B. Koždoň
0

Stružnice se pohybovala dole a vidina dalších bodů na Svoru nebyla zrovna nejreálnější. I proto se dnes radovali především domácí, kteří tak poskočili na třetí místo v tabulce. Stružnice je o bod před posledním...

Ze strany domácích vlažná půle

Domácí byli pořádně v šoku. To když ve 2. minutě ovetřel skóre utkání hráč Koždoň Břetislav a domácí byli schlazeni studenou sprchou. Jenže v zápětí vyrovnali. O to se postaral Milan Drábek v 7. minutě a zase jsme začínali od znovu. Do poločasu jsme již žádnou branku neviděli, neboť se již nikdo nedokázal prosadit. Do konce první půle jsme již nic zajímavého neshlédli a hráči se tak vraceli do kabin za výsledku 1:1. Hra byla zajímavější ve druhé půli.

Vítězství na straně Svoru

Hra stála za to, především v této půli. Bylo to docela vyrovnané, jenže lépe na tom prostě byli domácí, kteří se sice zadarmo dostali k brance, to když si jí do vlastní brány srazil Koždoň Václav v 72., ale z této půle měli značně více. O tři minuty později proměnil pokutový kop, kdo jiný než kapitán Rudinský Lukáš a stav 3:1 byl již pro hosty zlý. V 83. zvyšoval Ondřej Machara a hosté již byli definitivně bez šance na body. Tečka za utkáním přišla z kopaček Ondřeje Machary, dnes již podruhé a sice v poslední minutě řádné hrací doby a bylo rozhodnuto. Zápas skončil s výsledkem 5:1 pro domácí.

TJ Jiskra Svor
Josef Kaiser (předseda Svoru): „Nebyli na tom nejlépe, co se umístění v tabulce týče, takže jsme věděli, že bychom je měli porazit, ale víte, jak to ve fotbale je, takže jsme za výhru rádi. Dnes jsme je přehráli a vítězíme zaslouženě.“

D. Ladislav [-] - L. Rudinský [-] - M. Bertalan [-] (72. J. Bedrník [-] ) , J. Barvíř [-] (46. O. Machara [-] ) , P. Jahvodka [-] (85. M. Jahvodka [-] ) , T. Heřmánek [-] , S. Šafránek [-] , M. Drábek [-] , J. Augusta [-] , L. Chrdle [-] , D. Koten [-]

TJ Dynamo Stružnice
R. Čech [-] - P. Mareček [-] , R. Ouborný [-] , L. Jedlička [-] , D. Fajtl [-] (75. D. Čech [-] ) , B. Koždoň [-] , V. Koždoň [-] , L. Havlík [-] , L. Merenus [-] , L. Křemen [-] , M. Uhrecký [-]

ŽK: 80. J. Bedrník - 63. L. Merenus .
Hráči zápasu: D. Ladislav , L. Rudinský , O. Machara .
Místo: Svor. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Kutílek Martin - ĎÖRĎ Mário, MENGR Jiří.