10.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

Albrechtice porazili Hamry B 1:0

0

Albrechtice,které se perou o předí příčky tentokráté porazily tým Hamrů. Utkání rozhodla 1.půle, kdy zauřádovala útočná lavina domácího týmu.

Poklidná první půle

Domácí Albrechtice chtěli napravit výpadek z posledního domácího zápasu a získat doma potřebné tři body i když věděli,že proti nim bude hrát dost silný soupeř.Hrálo se opatrně i když domácí si vypracovali víc příležitostí ke vstřelení branky ale ta koncovka vždy selhala.Až přišla chvíle ke konci poločasu kdy po rohovém kopu před brankou orientoval Pecháček a dal branku a tak se šlo do kabin za stavu 1:0.

Šance na obou stranách

Ve druhé půli se hned po rozehrání dostali do vápna kde ale byl náš hráč faulován a byla nařízena penalta.Tu si vzal na starost Sedlák Jakub,ale navýšit skóre prostě odmítl a branku přestřelil.Domácí si ještě vytvořili pár šancí,ale vše skončilo u velmi dobře chytajícího brankáře hostí.Blížícím se závěrem hosté stále napadali slovně hlavního rozhodčího a proto také dostali 4 žluté karty.V samotném závěru měli hosté šanci vyrovnat,ale střelu zlikvidoval domácí brankář Bártl.Hrálo se za pěkného slunečného ač trochu větrného počasí a diváci odcházeli spokojeni s výhrou domácích.

TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín
Jiří Krumbholz ( jednatel TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín): Zápas se povel jak výsledkově, tak i herně. Musím pochválit jak kluky, tak také sudího Klimta, který pískal rovinu celý zápas a zvládl ho bravurně.

R. Bártl [-] - J. Bělohradský [-] (86. V. Koldovský [-] ) , J. Pipek [-] , M. Vaněček [-] , J. Pecháček [-] , K. Ngueyen [-] , P. Zelinka [-] , J. Sedlák [-] , J. Hradecký [-] , R. Svoboda [-] , L. Koldovský [-]

FK Velké Hamry B
D. Průcha [-] - V. Veselý [-] - L. Morávek [-] , R. Malý [-] , J. Hnídek [-] , L. Barcuch [-] , L. Prousek [-] , V. Prousek [-] , P. Ferenc [-] , J. Jiřikovský [-] , Š. Zajíček [-]

ŽK: 71. M. Vaněček - 50. R. Malý , 55. L. Barcuch , 58. V. Prousek , 77. L. Prousek .
Hráči zápasu: R. Bártl , J. Pecháček .
Místo: Tráva. Počet diváků: 90. Rozhodčí: Klimt Pavel - MAREČEK Pavel, HAVEL Tomáš.