13.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

Harrachov rozstřílel Železný Brod 4:1

0

Domácí fotbalisté si v posledním zápase v pohodě poradili s Železným Brodem, a pojistili si dobré postavení v tabulce.

Domácí neponechali nic náhodě

Od začátku utkání bylo vidět snahu domácích hrát dobrou kombinační hru. Již ve 14“ diváci rádi zatleskali pěkné akci po ose Jón, Šimek. Vše dokončil do prázdné branky Paulů Dušan. Po podobné akci ve 34“ zvýšil Paulů Jaromír. Od této chvíle bylo už na hřišti jen jedno mužstvo. Domácí fanoušci se, tak mohli těšit na druhou půli.

Další branky do sítě Ž.Brodu

Ve 49“ minutě vyrobili hráči Branné hrubou chybu a soupeř snížil. Hra se na chvíli vyrovnala. Přesto se domácí dostávali do brankových příležitostí, které neproměňovali. V 77“ nestárnoucí matador opět zaúřadoval a zvýšil na rozdíl dvou branek. V závěru domácí upravili stav na konečných 4 : 1 pěknou brankou z vápna Davidem Benešem.

H. Branná
Milan Koldovský ( trenér Horní Branné): Tento podzim nás zastihl v dobré formě a tudíž jsme v tabulce tam, kde jsme. Podařilo se nám stmelit kolektiv a výsledky se dostavují.

H. Branná
T. Hofman [-] - T. Šimůnek [-] , J. Pešina [-] , O. Vašek [-] , M. Jindřišek [-] - T. Jon [-] , J. Paulů [-] , D. Beneš [-] - D. Paulů [-] (81. T. Fiedler [-] ) , M. Hanč [-] (86. M. Kobrle [-] ) , D. Šimek [-] (43. J. Strmeň [-] ) -

FK ŽBS Železný Brod B
P. Javůrek [-] - M. Salaba [-] , J. Plachý [-] (66. P. Kučera [-] ) , Š. Picek [-] , T. Holeček [-] , J. Frolík [-] , M. Podstavek [-] , O. Aubrecht [-] , Š. Makula [-] , P. Musílek [-] , R. Škaloud [-]

ŽK: 59. J. Pešina , 60. J. Strmeň , 63. D. Paulů - 73. M. Salaba .
Hráči zápasu: O. Vašek , T. Šimůnek , T. Jon .
Místo: Tráva. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Lopuszynski Michal - MAREK Ondřej, FRÝDA Lukáš.