1.kolo, Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Deštné doma porazilo Palhanec

0
V prvním poločase měli více ze hry hosté, ale do vedení šli domácí ve 22. minutě díky rychle rozehranému autovému vhazování a individuální schopnosti Lhotzkého , který pohotově akci zakončil a překonal gólmana hostů – 1:0. V prvním poločase se toho už moc neodehrálo.

Deštné rozhodli začátkem druhého poločasu

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí. V 50. minutě zvyšoval na 2:0 opět Lhotzký. V 83. minutě byl lahůdkou pro diváky třetí gól Kachtíka, který dalekonosnou střelou překvapil brankáře hostů – 3:0. V 90. minutě upravil na konečných 4:0 kapitán domácích Jan Kamrád.

TJ Sokol Deštné
Zbyněk Pekárek (trenér): V prvním poločase jsme využili jedinou větší šanci. V druhém poločase jsme rozhodli zápas po vstřelení druhého gólu. Konečné skóre 4:0 mluví za vše

TJ Palhanec
Vladimír Stoniš (trenér): Hráči Deštné, po rychlém protiútoku, skórovali a poločas skončil poměrem 1:0. Druhý poločas již tak dobrý nebyl a započalo trápení Palhance. Nadále měl hostující tým brankové příležitosti, ale nikdo nedokázal proměnit.

M. Hrdlička [-] - M. Bedrunka [-] , M. Maruszák [-] , P. Trlica [-] (30. F. Trlica [-] ) , M. Kalužík [-] - R. Tesař [-] , Z. Pekárek [-] , L. Kachtík [-] , V. Ciminga [-] - R. Lhotzký [-] , J. Kamrád [-] -