1.kolo, Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Moravici srazily vlastní chyby

0

Tvrdá hra od začátku zápasu

První poločas se hrálo většinou ve středu hřiště. Byli k vidění tvrdé zákroky na obou stranách. Rozhodčí už od první chvíle zápas hrubě ovlivňoval svými chybnými nebo žádnými verdikty. Prvního gólu se diváci dočkali v 12. minutě, kdy gólman domácích Soldán udělal hrubou chybu a neudržel lehký balon, a hostující Gavenda neměl problém uklidit do prázdné branky 0:1. V prvním poločase jsme byli svědky velmi nešetrných a tvrdých obrannych zákroků na obou stranách, ale změny skóre jsme se už nedočkali.

Moravice bojuje do poslední minuty

Ze začátku 2.poločasu se začalo hrát víc na půli domácích a v 53. minutě se podařilo hostům vsítit druhý gól kdy Graicar  překonal gólmana Soldána - 0:2. Domácí odpověděli v 79. minutě, po kombinaci, uklidil míč do prázdné branky Hanák - 1:2. Po pouhých 3 minutách chyboval stoper Smolek Jan, a hosté šli už do dvoubrankového vedení díky Ulricha – 1:3. Svou chybu napravil Smolek o 2 minuty později, když jeho nadýchaný centr hostující gólman vyrazil přímo na nohu domácího Urbana a ten se střelou z voleje nemýlil - 2:3. V závěru si domácí vytvořili ještě pár šancí, ale skórovat nedokázali a tak si Slavkov upevnil svou pozici na prvním místě i díky prohře Chvalíkovic s Radkovem

TJ Moravice
Smolek Jan (kapitán): Dnes nás porazili vlastní chyby. Dva góly jsme si dali vlastně sami a třetí padnul z dvou metrového ofsajdu, když pomezní hostu koukal na hru s půlky hřiště. Bojovali jsme do poslední minuty, ale vyrovnat se nám nepodařilo.

TJ Sokol Slavkov B
Mičker Michal (trenér): Zápas s nepříjemným soupeřem, plný tvrdých zákroků a se strachem o vítězství až do poslední minuty. První poločas byl zbytečně z naší strany spíše o debatě s rozhodčím, místo toho, abychom proměnili šance a věnovali se fotbalu. Ve druhém poločase jsme se zbytečně přizpůsobili hře domácích, naštěstí jsme dali o jeden gól více než domácí

TJ Moravice
R. Soldán [-] - J. Smolek [-] , J. Navrátil [-] , M. Porubek [-] , A. Kocián [-] , J. Smolek [-] - J. Keller [-] (46. M. Hanák [-] ) , M. Kocián [-] , M. Kremser [-] , D. Hroško [-] - V. Urban [-]

J. Novák [-] - O. Ruso [-] , P. Kapitán [-] , V. Marek [-] , J. Kovalčík [-] - M. Mičker [-] , M. Javorský [-] , R. Klement [-] , D. Pavelek [-] - M. Gavenda [-] (18. J. Graiciar [-] ) , J. Cahel [-] (50. L. Ulrich [-] )

ŽK: 25. J. Smolek - 41. R. Klement .
Hráči zápasu: V. Urban - J. Kovalčík .
Místo: tráva. Počet diváků: 30. Rozhodčí: RUČKA Jakub - SMOLEK Radovan (N), BECK Michal (N).