8.kolo, Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

--

0
Od první minuty hracího času ukázali domácí Štáblovice, kdo je pánem. Rychlé kombinace a přechod do útoku činil soupeřově záloze i obraně značný problém. První poločas hosté důrazně bránili a nepouštěli domácí na dostřel, avšak po chybě Laiferta domácí Štáblovice vystřelili úspěšně na bránu soupeře. Hosté rychle odpověděli vyrovnávací brankou, kterou krásnou střelou vsítil nadějný dorostenec Klein. Po té však u hostů došlo k řadě chyb, kterých využili domácí, a rázem byl výsledek 4:1. Do druhého poločasu nastupovali hosté s jasným cílem výsledek obrátit, ale po úvodním nezdaru a dalším gólu domácích na 5:1 již bylo poznat, že mužstvo hostí dohrává spíše už jen z povinnosti.

SK Štáblovice
Lhotský Mirek (vedoucí): Jednoznačné utkání, po celý zápas jsme byli lepší, soupeře jsme k ničemu nepustily, dařila se nám kombinační hra, střelecky se prosadil Laovský, který dával 4 branky. Fotbal je kolektivní hra, pochvalu zaslouží celé mužstvo, podali jsme dobrý výkon

FK NOVA Vávrovice B
Krčmařík Přemysl (trenér): Za zmínku stojí snad jen 3 pokusy Válečka, který ve vyložených šancích nedokázal chladnokrevně zakončit. Domácí vyhráli zcela zasloužené.

A. Martínek [-] - P. Urbanský [-] , R. Mařádek [-] , M. Laovský [-] , J. Bednář [-] , T. Kříž [-] , O. Šemora [-] , Z. Aucficír [-] , O. Panáček [-] , M. Konvička [-] , J. Durčák [-]

M. Bartusek [-] - D. Klein [-] , V. Kubišta [-] , M. Repaský [-] , J. Laifert [-] , L. Foltýn [-] , D. Šenk [-] , P. Fifeger [-] , R. Vegel [-] , M. Schoppik [-] , R. Bartusek [-]

Hráči zápasu: M. Laovský , J. Bednář .
Místo: tráva. Počet diváků: 27. Rozhodčí: TĚŽKÝ Michal - BARTESKA Petr (N), ŠTENCEK Jakub (N).