2.kolo, Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor , 2015-2016

--

Gólové hody v Červeném Kostelci, kde body zůstaly zaslouženě doma

26. J. Svoboda , 30. K. Čáp , 41. T. Martínek , 56. J. Svoboda , 62. D. Marek , 66. D. Marek - 6. T. Mucha (p.) , 62. T. Mucha , 73. T. Mucha
0

Teplice nad Metují odjely z posíleného Červeného Kostelce s 6 brankami. Ani 3 branky, které vstřelil hostující Mucha nestačily na bodový příděl.

Rychlí gól Teplic a následná demolice od Červeného Kostelce

Začátek zápasu se pro domácí vůbec nevyvedl. Neproměnili 2 tutové šance a to se proti ním obrátilo v podobě pokutového kopu. Domácí Fichtner si dobře pokryl balón v pokutovém území, kde ho fauloval domácí hráč Štěpánský. Míč si na puntík pokutového kopu postavil Mucha a ten i za přispění domácí gólmana Balcara, který si na míč sáhl, rozvlnil síť. Zhruba po 20 minutách srovnával do prázdné branky Svoboda. O 4 minuty později následoval přetažený míč na nabíhajícího Čápa jenž vsítil na 2:1. Netrvalo dlouho a na hranici vápna napřáhl Martínek a uklidil míč mezi 3 tyče.

Ani Mucha nespasil Teplice svým hattrickem

Druhá půle začala lépe pro Kostelec, kdy po krásném úniku Janka se dostal k míči Svoboda, který vstřelil druhou branku svého týmu. Hosté ještě dokázali odpovědět na 4:2, kdy se trefil opět Mucha. Na to ale přišla rychlá odpověď od střídajícího Marka, který nejprve dorážel sám před brankářem na 5:2 a následně o pár minut později přispěl další brankou k už tak vysokému počtu vstřelených branek. Diváci se ale dočkali ještě jedné branky, kterou vstřelil hostující Mucha svojí 3 brankou v tomto utkání. Snížení na 6:3 znamenalo to poslední, co se v zápase událo a Červený Kostelec dokráčel zaslouženě k prvnímu vítězství v nové sezóně.

TJ Červený Kostelec B
D. Balcar [-] - J. Svoboda [-] (89. J. Dudek [-] ) , M. Janko [-] , K. Čáp [-] (62. M. Barták [-] ) , T. Martínek [-] (57. D. Marek [-] ) , J. Hundák [-] (49. P. Vejrek [-] ) , D. Hála [-] , M. Barták [-] , T. Štepánský [-] , J. Nývlt [-] , J. Máslo [-]

TJ Slavoj Teplice nad Metují
M. Oubrecht [-] - L. Pásler [-] , J. Šprinc [-] , V. Kuchta [-] , M. Matouš [-] (46. A. Skuřenský [-] ) - T. Řeháček [-] (68. D. Kretschmer [-] ) , Š. Kalaš [-] (46. T. Otta [-] ) , M. Veselik [-] , D. Kalaš [-] - Z. Fichtner [-] , T. Mucha [-] -

ŽK: 6. T. Štepánský , 68. M. Barták - 10. T. Mucha , 21. D. Kalaš .
Místo: Č. Kostelec. Počet diváků: 52. Rozhodčí: Franěk Jakub - NYMSA Jakub, ŠTELZIG Sebastian.