12.kolo, Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor , 2015-2016

Teplice podruhé za sebou nevyhrály

54. T. Mucha , 65. T. Mucha - 8. M. Frinta , 30. M. Frinta (p.) , 55. M. Frinta , 75. J. Mertlík , 81. P. Vít , 85. P. Vít
0

Frinta hrdinou zápasu

Teplice čekal druhý zápas na domácím hřišti za sebou, kdy po týdnu přivítaly další celek ze spodku tabulky Českou Skalici a hned od začátku se pro ně vyvíjel špatně. Debutující mladý brankář Petr Oubrecht si už v 8. minutě nedokázal poradit s míčem, který nejprve spadl na břevno a poté po hlavičce Frinty skončil v síti. Když už to vypadalo, že Petr rozchytal ke kvalitnímu výkonu, tak ho nechala v takzvané kaši obrana a po pokutovém kopu to bylo již 0:2, opět se trefil Frinta. Teplice se do útoku dostávali jen ve výjimečných situacích a když už byl gól na spadnutí, myslím tím „přímák“ Kuchty do horního růžku branky, tak zasáhl skvělým zákrokem Jakl, jak tomu u Skalice bývá.

Muchovi trefy nestačily

Druhá půle byla pro Teplice velice zrádná. Téměř celý poločas byl v jejich režii až na čtyři okamžiky. Bohužel pro ně ta čtyři okénka v domácí obraně dokázali skaličtí hráči proměnit ve čtyři branky. Naděje domácích na body nedržel nikdo jiný něž Mucha, který střelou z 19 metrů snížil na 2:1.Pak ale dovršil svůj hattrick Frinta. Mucha znovu snižoval z dorážky po tlaku ve vápně na 2:3. Poté Mertlík přidal čtvrtou branku Skalice a bylo po zápase. Skvělý nástup na hřiště zaznamenal Petr Vít, když v 80. minutě nastoupil na hřiště a hned zaznamenal branku. O 5 minut později Vít navýšil na konečných 2:6. Za samostatnou zmínku stojí výborné zákroky mladého Petra Oubrechta, který je pokračovatelem oubrechtovské brankářské tradice. Jen díky jemu se počet skalických gólů podařilo zastavit na čísle 6 a ne daleko výše. Bohužel zbytek týmu se v bránění moc nevyznamenal, jako kdyby se chtěli držet heslo: Kdo se vrací, nevěří svému brankáři.

TJ Slavoj Teplice nad Metují
P. Oubrecht [-] - A. Skuřenský [-] , M. Veselik [-] (46. T. Otta [-] ) , L. Pásler [-] , L. Koucký [-] (69. J. Šprinc [-] ) - R. Lauryn [-] (84. J. Šošovička [-] ) , D. Kalaš [-] , V. Kuchta [-] , D. Kretschmer [-] - T. Mucha [-] , T. Řeháček [-]

TJ Jiskra Česká Skalice
A. Jakl [-] - M. Frinta [-] , L. Bensch [-] - L. Zítko [-] , T. Pácalt [-] (80. P. Vít [-] ) , D. Patrný [-] , J. Králíček [-] (73. J. Mertlík [-] ) , M. Šrajbr [-] , P. Hanuš [-] , J. Hánl [-] - F. Novák [-] (87. R. Malý [-] ) -

ŽK: 85. T. Otta - 25. D. Patrný .
Místo: Slavoj Teplice n.M.. Počet diváků: 90. Rozhodčí: Šedivý Michal - KLEČÁK Marek, HOLBIK Pavel (N).