3:0
(2:0)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

15.06.2024 17:00

16.kolo, Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Ondruš vstřelil vítěznou branku proti Libuši a stal se králem střelců!


Branky


5

V posledním kole 1. A třídy Uhelné Sklady předvedly solidní výkon a zvítězily nad Libuší 3:0. Utkání, které sledovalo 60 diváků, přineslo nejen tři góly, ale také vyloučení na straně hostů, což výrazně ovlivnilo průběh zápasu.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Uhelné Sklady začaly utkání vlažně a Libuš, která už měla jistotu sestupu do 1. B třídy, měla několik příležitostí dostat se do vedení. Kapitán domácích Lukáš Zilvar přiznal, že úvod zápasu mohl skončit i třemi góly pro soupeře. Libuš však své šance nevyužila a domácí tým postupně převzal iniciativu.

Ve 32. minutě se Martin Ondruš prosadil po chybě v rozehrávce Libuše a otevřel skóre. Tento gól potvrdil jeho dominantní postavení mezi střelci, kdy se s 34 brankami ve 30 zápasech stal králem střelců soutěže. Krátce před koncem první půle, ve 44. minutě, obdržel hráč Libuše Petr Gutheis červenou kartu za nesportovní chování, což výrazně ovlivnilo další průběh zápasu. O minutu později se po individuální akci Denise Vrchoty prosadil Matěj Drozd, který zvýšil na 2:0.

Ve druhém poločase už oslabená Libuš nedokázala výrazněji ohrozit domácí tým. V 71. minutě Jiří Lukáš přidal třetí gól a zpečetil vítězství Uhelných Skladů. Domácí tým měl ještě několik příležitostí zvýšit skóre, ale žádnou z nich neproměnil.

Kapitán Uhelných Skladů Lukáš Zilvar po zápase zhodnotil výkon svého týmu i soupeře: „Libuš přijela s hodně mladým týmem, který u nás rozhodně neodehrál špatný zápas a docela mě překvapuje, že nakonec skončili takhle dole v tabulce. My jsme zápas tradičně začali vlažně a kdybychom po prvních patnácti minutách prohrávali 3:0, tak by se tomu asi nikdo moc nedivil. Libuši se ale naštěstí nepodařilo ani jednu svou šanci z úvodu utkání proměnit a my jsme postupně hru vyrovnali a začali se dostávat do šancí. Hned tu první velkou, po chybě v rozehrávce soupeře, zužitkoval Martin Ondruš a vedli jsme 1:0. Druhý gól padl v samém závěru první půle, a to po krásné individuální akci Denise Vrchoty, jež se prokličkoval až do vápna, odkud nezištně přihrál před prázdnou bránu Matěji Drozdovi, kterému stačilo jen nastavit nohu a bylo to 2:0. Jen minutu před tím byl za nesportovní chování vyloučen hráč soupeře, a to určilo ráz zbytku utkání, neboť poté jsme už oslabenou Libuš do ničeho nepustili, naopak naše vedení navýšili, kdy se v druhém zápase po sobě prosadil neúnavný Jirka Lukáš. A protože jsme poté už žádnou naši další šanci nevyužili, zápas skončil nakonec zaslouženým vítězstvím 3:0 a my jsme rádi, že se nám i díky tomu podařilo skončit do 5. místa, což byl náš předsezónní cíl."

Tabulkové postavení a vyhlídky do budoucna

Uhelné Sklady zakončily sezónu na 5. místě, čímž splnily svůj předsezónní cíl. Libuš, která již před tímto zápasem měla jistotu sestupu do 1. B třídy, se bude muset připravit na novou výzvu v nižší soutěži.

Výkon Martina Ondruše, který se stal králem střelců s 34 góly, byl jedním z klíčových faktorů úspěšné sezóny pro Uhelné Sklady. Tým vedený zkušenými hráči, jako je kapitán Lukáš Zilvar, má dobré vyhlídky na další sezónu a věří, že na své úspěchy naváže i v budoucnu.Sestavy


SK Uhelné sklady Praha
M. Pobeška [-] - M. Ondruš [-] , O. Jireček [-] (52. A. Ibragim [-] ) , J. Lacina [-] (52. O. Kabourek [-] ) , M. Drozd [-] (52. V. Šulc [-] ) , J. Lukáš [-] , L. Zilvar [-] , D. Vrchota [-] , J. Ramba [-] , O. Koc [-] , F. Maštera [-]

SK Libuš
R. Kořínek [-] (77. L. Žerovnický [-] ) - J. Maršík [-] (46. P. Kocourek [-] ) , J. Očenáš [-] (77. V. Bouška [-] ) , B. Chum [-] (71. M. Vašek [-] ) , M. Šupina [-] , L. Koudela [-] , V. Dorazil [-] (80. L. Ondráček [-] ) , P. Gutheis [-] , J. Havlák [-] , T. Čížek [-] , Š. Calta [-]

ŽK: 60. J. Ramba , 61. A. Ibragim , 63. L. Zilvar - 29. J. Maršík , 82. M. Šupina . ČK: 44. P. Gutheis .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: FIALA František - EISELT Otakar, JEŘÁBEK Martin.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích