18.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Osová Bítyška opět darovala 4 góly

13

Už první poločas rozhodl o tom kdo vyhraje. Osová Bítyška doma neměla slitování doma Jiskrou Vír.

Tři góly a bylo skoro hotovo

Osová Bítyška si i do tohohle zápasu přinesla formu z posledních utkání a víceméně hned také podvrdila roli favorita. Už ve 29. minutě poprvé hosté kapitulovali, když se trefil domácí útočník Martin Hollý. Ve 37. minutě bylo pro domácí ještě veseleji, když Marek Vařílek zvýšil na 2:0. A ve 44. minutě domácí zvýšili na 3:0 zásluhou opět Martina Hollého. Osová Bítyška vyhrála první poločas 3:0.

Pohodový poločas pro domácí, navíc domácí přidali ještě jednu branku

Ve druhém poločase se Osová Bítyška dokázala trefit. Ve 48. minutě se Ondřej Říha zapsal do listiny střelců a domácí tak vedli 4:0. Tento zápas se tak dohrál, v tomto stavu také skončil. Stejně jako minule, tak i teď Osová Bítyška dala čtyři góly a Jaroslav Hršel tak udržel další čisté konto.