19.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

21. M. Kostroun (p.) , 55. V. Štefl - 32. J. Stehno
23

Pacovu se doma daří a ukázal to i proti Ledči, která naplno zabředla do záchranářských bojů.

Po půli nerozhodně

Začátek byl opatrný z obou stran, balón měli na kopačkách více pacovští, ale do žádné velké šance se nedostali. První velký vzruch přišel ve 21. minutě, kdy Štefl výborně zatlačil na soupeřovu obranu, získal balón, hostující hráč ve snaze zabránit brance zahrál rukou a sudímu nezbylo nic jiného než nařídit pokutový kop. K Jeho zahrávání se postavil Martin Kostroun a s přehledem proměnil - 1:0. Ve 32. minutě se za domácí obranu dostal hostující Stehno, pacovská obrana v domnění, že se jedná o ofsajd přestala hrát a hostující hráč srovnal skóre - 1:1. Do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu.

Domácí po přestávce rozhodli

V 55. minutě se za ofenzivním dobrodružstvím vydal Kabíček, přízemním centrem našel Štefla, který rozvlnil síť soupeřovi branky - 2:1. Pacovští pak po zbytek zápasu hlídali hubený náskok. Domácím příznivcům zatrnulo v 79. minutě , kdy Petr Plášil nevybíravým způsobem zajel do hostujícího kapitána a dalo by se říct, že za žlutou kartu mohl být rád.

TJ Slavoj Pacov / web

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou
Martin Turek (trenér): Nedokázali jsme navázat na povedený první poločas. Hned na začátku druhého nás domácí přikovali před naší branku a ze soustavného tlaku se po krásné akci dokázali prosadit. Poté domácí trochu povolili a nechali hrát také nás. Bohužel jsme si nedokázali vypracovat šanci na vyrovnání.