4.kolo, Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor, 2023-2024

--

--

--

--

Ani ,,nový´´ kapitán hostů Mato nedokopal krtky k bodům a Hrádek tak posadil krtky zpátky na zem

6

Hrádek ukázal, že ani v této sezóně nebude hrát druhé housle. Dobře poskládaný tým pracuje dobře a je z toho další povedená výhra. Hosty nenabudila ani branka ,,nového´´ kapitána Mata.

Domácí rychle rozhodli

informace k utkání připravujeme

TJ Sokol Hrádek
Lukáš Buchta (hráč): ,,Do zápasu jsme vstoupili skvěle, když se nám už v 6. minutě podařilo rychlou rozehrávkou standardní situace dokonale zaskočit soupeře a vstřelit úvodní gól. Od té doby jsme měli zápas pod kontrolou a hráli jsme přesně to, co jsme potřebovali a co nás zdobí od začátku sezony. Ze zajištěné obrany jsme vyráželi do protiútoků a odměnou nám byly v rychlém sledu další dva góly. I když se soupeři podařilo v prvním poločase rovněž vstřelit branku, tak místy jakoby nevěděli co mají hrát, útočili do plných, což je vždycky hodně těžké. Do konce zápasu nenašli recept na naši poctivou defenzivu. My jsme naopak v závěru přidali další dva góly a naprosto zaslouženě vyhráli 5:1. Nejlepším hráčem utkání bych zvolil Františka Martynka, který většinu zápasu odehrál se zraněným ramenem, kvůli kterému nám bude teď nějakou dobu chybět, ale i přesto dokázal vstřelit dva góly. Jinak ale opět celý tým zápas skvěle odmakal. Vyzdvihnul bych náš týmový výkon a skvěle takticky zvládnutý zápas.´´

D. Stach [-] - - D. Janeczek [-] , L. Liberda [-] , R. Borski [-] , B. Borski [-] - - M. Sikora [-] , L. Buchta [-] , M. Szpyrc [-] , K. Wantulok [-] , L. Raszka [-] , F. Martynek [-]