13.kolo, Zlínský | Kroměříž | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Kvasice zaskočily silné Rymice

2

Rezerva Kvasic do zápasu rozhodně nevstupovala v roli favorita, ale poradila si se zápasem velmi dobře.

Brzké vedení Kvasic

V posledním utkání podzimu se Kvasice ocitly v roli outsiderů. Od úvodních minut i přesto drželi svou hru a s přesvědčením se pustili do těžkého soupeře. Hned v úvodu se dostali hosté do vedení díky skvělému gólu od Adama Kochaníčka. To byl pro ně obrovský impuls, který jim dodal sebevědomí a energii pro další část zápasu. Jejich hra byla hodně založena na rychlých přechodech do útoku, kterými soupeře stále ohrožovali. Hráči Kvasic se nezastavili po prvním gólu a nadále tlačili na obranu soupeře. Bohužel pro ně se jim nepodařilo přidat další branku, ačkoli šance na ni byly. Do kabin tak šly oba týmy za stavu poněkud nečekaného, 0:1 z pohledu domácích Rymic.

Vyrovnaná druhá půle

Domácí tým se snažil vyrovnat, ale obrana a brankář Kvasic byli na výši úkolu. Rymice se snažily vytvořit si větší šance, ale do výraznějších příležitostí se jim jen stěží dostávalo. Obrana Kvasic pracovala spolehlivě, a když brankář několikrát pomohl, náskok z prvního poločasu zůstal neporušený. Na závěr je třeba pochválit hráče Kvasic za jejich skvělý výkon. S ohledem na tabulku se od nich nic moc nečekalo. S tímto výsledkem se posunuli v tabulce alespoň částečně od poslední příčky. To jim dává naději a sebevědomí do nadcházející jarní části sezóny.

FC Kvasice B
Matěj Reiskup (hráč): Do posledního utkání podzimu jsme vstupovali jako outsider, nicméně od úvodních minut jsme se drželi naší hry a zaslouženě jsme šli brzy do vedení gólem Kochaníčka. I po gólů jsme hrozili rychlými přechody do útoku, ale gól už jsme bohužel nepřidali. Domácí hráli velmi dobře, ale kromě jedné tyčky v první půli, se do výraznějších šancí nedostali. Kluky musím za zápas pochválit a jsem rád, že jsme poslední utkání zvládli a před jarní části se částečně odtrhli od poslední příčky. Věřím, že jaro zvládneme lépe než podzimní část a podaří se nám vyšplhat v tabulce na co možná nejvyšší pozici.

Rymice
D. Dubický [-] - J. Blažek [-] , J. Hejkerlík [-] (72. D. Marek [-] ) , T. Marek [-] , O. Sklenář [-] (34. R. Machovský [-] ) , R. Matuška [-] , D. Mlčák [-] , R. Doležel [-] , M. Bačík [-] , J. Ševčík [-] , M. Měrka [-]

R. Štěpanik [-] - M. Samohýl [-] , J. Bartoník [-] (90. J. Oblouk [-] ) , A. Kochaníček [-] (62. M. Koplík [-] ) , J. Hora [-] , L. Daněk [-] (87. M. Unger [-] ) , P. Ambruz [-] , M. Reiskup [-] , L. Foltýn [-] , J. Ševela [-] , R. Šupčík [-]

ŽK: 38. J. Hejkerlík , 53. J. Ševčík , 89. R. Machovský - 32. P. Ambruz .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: TRAMPOTA Patrick - MĚRKA Josef (N), PÁNEK Břetislav (N).