Fotbalovější hosté odjeli z prázdnou

6

Hosté byli fotbalovější, domácí ovšem rychle vedli o 2 branky

Utkání ,,pokazil´´ dobrý vstup domácích do zápasu

Pržno i Bukovec se vyhřívají na předních příčkách tabulky a lepší vstup na jaro měli hosté. Ti i v tomhle zápase byli fotbalovější, ovšem jak se říká umřeli na krásu. Domácí totiž již v 6.min po pěkné kombinaci z hranici vápna vedli 1:0 po brance Lukáše Meisnera. A v 15.min po rohovém kopu a velké skrumáži domácí dokopali druhou branku díky Martinovi Vašutovi 2:0

Hosté provedli střídání ve svých řadách a přebrali otěže zápasu. J. Krenželok s přímého kopu mijí branku jen o centimetry. R. Kuligovi nájezd vyráží brankář D. Staněk na břevno. A když se do konce poločasu neprosadí za hosty z dobrých šancí postupně T. Starzyk, M. Zogata 2x, J. Krenželok a ani J. Motyka. No a když poté neuspěli ani domácí, kde R.BystréhoV. Blažka skvělými zákroky vychytal Bukovecký brankář V. Byrtus, končí tak divoký první poločas vedením domácích 2:0.

Obraz hry se ve druhém poločas nezměnil, hosté nedali ani penaltu

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako ten první. Domácí se snažili kouskovat hru, hráli dobře dozadu a týmově. Ovšem obraz hry byl jasný a chvílemi to vypadalo jako otázka času,kdy Bukovec vsřelí branku. Jenže hosté pokračovali v zahazování šancí. T. Starzyk si vylámal zuby hned 3x, J. Motyka 2x T. Sikora a T. Lysek a nakonec sérií neproměnování zakončí J. Krenželok neproměněnou penaltou v 80. minutě ! Hosté ač se snažili, byli po celý zápas lepší a aktivnější tak branku nedali. Po neproměněné penaltě hostů, vyšel domácím rychlý brejk a v 81.min, se objevil sám před brankářem Petr Kočvara, ten nezaváhal a upravil tak skóre zápasu na 3:0.

SK Pržno
Jan Zagrapan (hráč): ,,Vyrovnaný zápas, Pržno využilo svoje šance ze začátku utkání, což dalo ráz zbytku zápasu, soupeř fotbalový. Pržno, druhý poločas poctivě zezadu a výborný týmový výkon. Hráč zápasu gólman, Staněk.´´

TJ Beskyd Bukovec
Josef Krenželok (hráč): ,,Tohle jsem snad jako hráč ještě nezažil, aby jsme v zápase nedokázali dát branku z tolika šancí a střel. Musíme uznat nesporné kvality domácího brankáře Dana Staněka, který nás prostě vychytal. V zápase jsme dvakrát trefili i konstrukci branky. Snad jsme si vybrali zápas blbec. Nejlepším hráčem na straně Bukovce byl J. Koper, který vybízel své spoluhráče přesnými finálními přihrávkami, které ale nebyly využity. Za domácí jednoznačně brankář Dan Staněk. Sice fotbalovější, ale bez gólů se prostě nevyhrává. K tomu je potřeba rozhodně lepší klid a kvalita při zakončování a také potřebné štěstíčko.´´

Počet diváků: 20. Rozhodčí: BERNÁT Marek - PETROŠ Radim, KÁŇA Tomáš.