14.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2022-2023

--

Vítěz přeboru i v posledním utkání dokázal urvat všechny body

27. R. Padrtka , 61. O. Oláh , 78. O. Oláh
9

Vítěz letošní sezóny jel odehrát poslední utkání do Víru. Hosté přijeli na tento zápas s tím, aby na jaře neztratili ani bod a také se v hostujícím týmu objevilo několik mladých hráčů.

Dobrý poločas hostů

Rozsochy nastoupily aktivně do zápasu, vypracovali si pár dobrých šancí, které ale nedokázali proměnit. Domácí se poté dokázali hostům ve hře vyrovnat. Do zakončení se Vír dostával důrazem, ale gól z toho nebyl. Zato gól daly hosté. Ve 27. minutě Radek Padrtka otevřel skóré po skvělé spolupráci s bratrem Stanislavem Padrtkou. Hosté tak ve Víru ovládli první poločas 1:0.

Ondřej Oláh rozhodl o výhře

Ve druhém poločase opět Rozsochy byly lepším týmem a dvakrát zaslouženě tak hostující tým skóroval. Nejprve se o to postaral v 61. minutě Ondřej Oláh, když šel sám na domácího brankáře a tento únik zužitkoval nejlepším možným způsobem. A poté se tento hráč prosadil také v 78. minutě, kdy po faulu na malém vápně dokázal proměnit penaltu. Rozsochy tak ve svém posledním zápase této sezóny vítězí 3:0 a připisují si tři body a také tímto jsou jediným týmem, který na jaře získal všechny možné body.

TJ Rozsochy
Michal Strachoň - trenér: "Fakt jsme tam přijeli v sestavě s mladými hráči, ti ukázali, že umí hrát fotbal i bez zkušenějších hráčů. Byl to pohodový zápas." hráč utkání: Ondřej Oláh