26.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2022-2023

--

Radostín těsně doma přejel Bobrovou

15. R. Večeřa (p.) , 78. J. Novotný - 55. J. Svoboda
13

Radostín ve 25. kole narazil doma na Bobrovou. Hosté minulé kolo měli volno, domácí zase vyhráli proti Víru 2:0.

Vedoucí gól z penalty

Do zápasu jednoznačně domácí Radostín vstoupil. V 15. minutě totiž hosté darovali dárek domácímu týmu, když jeden z hostujících hráču fauloval ve vápně a rozhodčí nařídil pokutový kop. K penaltě se postavil domácí úotčník Rostislav Večeřa a dokázal ji proměnit. Toto byl jediný gólový moment z prvního poločasu v tomto zápase.

Radostín došel k vítězství

Domácí šli do druhého poločasu v lepší náladě, protože vedli 1:0. Jenže v 55. minutě pro domácí přišel šok. Protože v této době se prosadil hostující Jiří Svoboda a najednou tak bylo vyrovnáno 1:1. Vyrovnávací branka Radostín nepoložila, protože po delší chvíli opět domácí šli do vedení. V 78. minutě vítězný gól vsítil domácí Jiří Novotný. Radostín tak doma vyhrál 2:1 a připisuje si cenné body, naopak hosté ztratili překvapivě body, přece jenom byli favorité před dnešním utkáním.