5.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2022-2023

--

Nová Ves nedala Žirovnici šanci

20. M. Žák , 42. F. Kovář , 55. J. Nečas , 60. M. Žák
22

Nová Ves vedla v poločase 2:0. Žirovnici se bohuzel nedařilo vstřelit žádnou branku.

První poločas

Zápas jsme začali podle představit, byli jsme dobře postavení a měli jsme v prvních 15 minutách 2-3 dobrý náběhy, jen nám chyběla přesnější finální nahrávka. Soupeř se pak dostal průnikovou přihrávkou za naši obranu a prohrávali jsme 1:0. Zkusili jsme hned změnit rozestavení a chtěli jsme do poločasu zareagovat, ale nedařilo se nám vyhrávat souboje, získávat druhé balony, byli jsme všude pozdě a naopak jsme do poločasu inkasovali 2-0

Druhý poločas

Do druhé půle jsme udělali dvě změny, chtěli jsme rychle dát kontaktní gól, ale tahali jsme za kratší konec a naší nepřesností jsme se sami dostávali pod tlak a naopak jsme soupeři darovali další dva góly, kdy jednou jsme nechali Nečase dryblovat přes črtři hráče a když gólman a tyč pomohla, nereagovali jsme a nechali soupeře dostávat situaci.

FC Slavoj Žirovnice
Roman Hřib, trenér: "V celém zápase nám chyběl důraz, kvalita na balonu, pohyb bez balonu a jako poslední zápasy zakončení."