3.kolo, Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. B, 2015-2016

--

Béčko napravilo domácí ztrátu

0

FC Kvasice B
Matěj Reiskup - FC Kvasice B: Kvasická rezerva odjížděla do Kyselovic s úkolem odčinit domácí porážku s Rymicemi. Ve velmi silném větru se hrál poklidný zápas. Kvasice si v prvním poločase žádný velký tlak nevytvořily i přesto se jim podařilo skórovat. Chybu domácí obrany potrestal Dočkal, když v 37. minutě zachytil soupeřův odkop a v "samostatném nájezdu" na domácího brankaře se nemýlil. Benfika měla po čas prvního poločasu více šancí, ale žádná jiná se neujala. Do druhé půle nastoupili hráči Kvasic s cílem kontrolovat hru a vytvořit si více šancí. To se jim podařilo až zhruba v poslední půl hodině hry. Uklidnění na kopačky Kvasic přinesla druhá branka, kterou zařídil opět Dočkal v 61. minutě. Na 3:0 pak zvýšil střelou z vápna Ambruz hned o minutu později. Od té doby figuroval na hřišti už pouze jeden tým a tím byly Kvasice. I přes velké množství šancí už se jim vsítit branku nepovedlo a utkání tak skončilo výsledkem 3:0 pro Kvasice. V příštím kole zajíždí Kvasická benfika na hřiště lídra soutěže, do Chropyně.

SK Kyselovice B
P. Vávra [-] - A. Říkovský [-] , F. Seibert [-] , M. Otáhal [-] , T. Morong [-] - J. Polišenský [-] (77. M. Škopík [-] ) , P. Ulehla [-] , M. Garec [-] , M. Úlehla [-] - T. Tinka [-] , J. Zedek [-]

L. Belza [-] - F. Dosoudil [-] , M. Cupák [-] , L. Daněk [-] (53. M. Dosoudil [-] ) , M. Reiskup [-] - J. Navrátil [-] (67. L. Zaoral [-] ) , F. Reiskup [-] , P. Ambruz [-] , L. Foltýn [-] - O. Dočkal [-] , B. Pánek [-]

ŽK: 50. J. Polišenský - 27. J. Navrátil .
Místo: Kyselovice. Počet diváků: 20. Rozhodčí: NOVÁK Radek - SLÁDEČEK František (N), HLOŽEK Radim (N).