4.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

Zborovice se stávají nedobytnou tvrzí. Ani Nedakonice nedokázaly skórovat

0

Do Zborovic přijel tým z Nedakonic, který v dosavadním průběhu nezískal ani bod a chtěl tuto bilanci napravit. Zborovice chtěly napravit zaváhání z derby s Morkovicemi, ve kterém padlo sedm branek. Utkání se hrálo opět před zaplněnými ochozy, což je příjemné zjištění.

Nedakonice zahodily v závěru poločasu penaltu

Domácí vstoupili do utkání a už ve 14. minutě předvedli pěknou kombinační akci Martin Šprňa s Tomášem Kojetským a druhý jmenovaný mířil přesně - 1:0. Oběma týmům chyběla lepší finální fáze, ale do kabin se mohlo jít za nerozhodného stavu. V poslední minutě první půle se totiž domácí dopustili ve vápně nedovoleného zákroku. Hostující útočník ovšem nabídnutou penaltu trestuhodně zahodil, když vůbec netrefil brankovou konstrukci.

Potvrzení náskoku a tři důležité hodové body

Ve druhém poločase domácí přidali a odměnou jim byla branka v 70. minutě, když po centru Davida Setinského uklidil míč do branky Ivan Gröpl a o dalších 10 minut později zvyšoval na konečných 3:0 po samostatném úniku Martin Šumbera. A tak všechny tři body opět zůstaly ve Zborovicích, kterým se doma mimořádně daří. Nedakonice po tomto dalším zaváhání zůstavají na posledním místě bez bodového zisku.

TJ Pilana Zborovice
Marek Šprňa - trenér Zborovic: Dnes se hrál na hody a před krásnou diváckou návštěvou v poli vyrovnaný zápas. Rozhodlo to, že jsme si vypracovali více šancí a byli jsme produktivní. První branku vstřelil po hezké akci povedenou střelou Kojetský. Další nadějné akce jsme nedotáhli do přesného zakončení a když si hosté v první půli nevypracovali takřka nic, šlo se do kabin. Po přestávce se hra odvíjela v duchu toho prvního až na to, že hosté byly o něco aktivnější a při jedné střele nás podržel brankář Chytrý. Nebylo to jednoduché utkání, ale jsme rádi, že jsme ho zvládli a připsali si tři body.

R. Chytrý [-] - M. Vybíral [-] , F. Hanák [-] (81. T. Sidek [-] ) , V. Švejcar [-] , J. Štěpánek [-] - M. Šumbera [-] , I. Gröpl [-] (84. M. Prachař [-] ) , D. Prachař [-] (77. A. Medek [-] ) , T. Kojetský [-] (46. D. Setínský [-] ) - R. Veselý [-] (62. O. Hlaváč [-] ) , M. Šprňa [-]

TJ Sokol Nedakonice
M. Červinka [-] - M. Petek [-] , J. Klečka [-] , R. Mařák [-] , B. Marek [-] (19. J. Hyrák [-] ) , M. Lukůvka [-] , M. Cigoš [-] , P. Ježek [-] , J. Stupka [-] , M. Hána [-] (81. P. Mareček [-] ) , T. Král [-] (65. R. Balíček [-] )

ŽK: 44. T. Kojetský , 66. M. Šprňa - 56. M. Cigoš .
Místo: Zborovice. Počet diváků: 350. Rozhodčí: OLŠA Viktor - NAVRÁTIL Tomáš, VALČÍK Petr (N).