1.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Šťastnější domácí berou všechny body

0

Domácí Lučice začala utkání lépe, ale nakonec se proti lepšímu Herálci bála o výsledek.

Domácí na svého soupeře hned od začátku prvního poločasu vlétli a už po deseti minutách vedli brankou Malinského. Když se začalo po úvodním tlaku utkání vyrovnávat, zahrozili i hosté, ale měli nepřesnou mušku.

Druhý poločas byl po začátku opakem prvního, hosté začali tlakem, ale dát góla se jim nepodařilo ani z největších šancí. Domácí se zatáhli do defenzívy a snažili se ohrožovat Herálec alespoň z brejků. Jeden se jim podařilo využít, ale z vedení se dlouho neradovali a po snížení na 2:1 se do konce utkání proti lepším hostům báli o výsledek, který ale nakonec uhlídali.

TJ Sokol Lučice B
Jiráček Lučice: Začali jsme dobře, ale to bylo všechno. Chvíli to bylo vyrovnané, ale pak nám Herálec zle zatápěl. Není ani koho vyzdvihnout nad průměr zápasu.

TJ Sokol Herálec B
Vašák Herálec: To co my dokážeme zahodit je až k nevíře. Z Lučice jsme měli přivézt minimálně bod, ale bohužel. Až do vystřídání zahrál dobře Vojtíšek a střídající Filínský v jeho výkonu pokračoval

J. Šimánek [-] - M. Pecha [-] - J. Vaňkát [-] , M. Mináč [-] , R. Malinský [-] , M. Dont [-] , L. Dont [-] (63. J. Čapek [-] ) , J. Zeman [-] , M. Sýkora [-] , J. Jiráček [-] , D. Jiráček [-]

P. Nermut [-] - T. Srba [-] , K. Vojtíšek [-] (63. L. Filínský [-] ) , A. Ježek [-] , M. Stojan [-] (46. V. Doucha [-] ) , V. Ulrich [-] - T. Tecl [-] (46. V. Hloušek [-] ) , P. Vašák [-] , P. Najbrt [-] , F. Strejček [-] - M. Dvořák [-]

ŽK: 63. M. Pecha , 66. J. Jiráček .
Hráči zápasu: K. Vojtíšek .
Místo: Lučice. Počet diváků: 48. Rozhodčí: ŠVARC Libor - LANGPAUL Jakub (N), KOMŮRKA Stanislav (N).