7.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

Domácí Jan Straka v bráně zazářil!

8. P. Bláha - 59. J. Hartl (p.)
11

Meclovu začátek sézony nevyšel a pokračuje ve velmi pomalém tempu. Proti domácím Krchlebům ukopali alespoň bod.

Krchleby začaly skvěle od začátku

Domácí vstoupili do utkání aktivně, skvěle napadali a dostávali hosty pod tlak. Odměnou jim byl gól téměř z půlky hřiště, když Petr Bláha napřáhl a míč k údivu všech skončil v bráně. Domácí pak trochu polevili a hosté postupně hru vyrovnávali, ale do šancích je domácí nepouštěli. Vše pochytala pozorná obrana nebo domácí brankář... i domácí měli nějaké náznaky šancí, ale hra se odehrávala převážně ve středu pole.

Hosté dokázali srovnat

Druhý poločas začal obrovskou šancí Gabriela, kterou vychytal hostující gólman. Pravidlo „nedáš dostaneš“ platilo i v tomto případě, když hosté vybojovali penaltu a srovnali na 1:1. Hosté pak zapli na vyšší obrátky, ale bez efektu. Fotbal nenabídl mnoho gólových šančí. Tu největší spálil domácí Karel Bláha, když v 90 minutě netrefil hlavou zcela odkrytou bránu a šlo se do penalt ve kterých byli šťastnější domácí, když 2 penalty bravurně zneškodnil Jan Straka a zajistil domácím bod na víc.

Jan Straka odvedl svojí práci výborně

Dvoubodové vítězství si nakonec doma nechaly Krchleby. Domácí Jan Straka zneškodnil 2 rány meclovských.

SK Krchleby 1921
Hráč, Lukáš Sekereš: Zápas jsme začali výborně, když jsme se dostali rychle do vedení, což nás paradoxně uspokojilo a hra se vyrovnala. Škoda, že na začátku druhé půle nezvýšil Gabriel, protože věřím že by jsme přidali další 2-3 góly... tam se lámal zápas. Nutno říct že 2 body bereme, protože Meclov nemá vůbec špatný tým a určitě bude tabulkou nahoru. Hráč utkání Jan Straka. Působil jistě, výborná hra nohou a rozehrávka. V penaltách vynuloval hostující střelce.

J. Straka [-] - V. Všechovský [-] , V. Moravec [-] , M. Kolář [-] , J. Hamerník [-] , F. Roth [-] , L. Kouřil [-] (58. T. Ježek [-] ) , K. Bláha [-] , M. Gabriel [-] , L. Sekereš [-] , P. Bláha [-]

TJ ZD Meclov
J. Dolejš [-] - J. Hartl [-] , L. Forst [-] , J. Pačesný [-] , J. Chromý [-] (75. J. Váchal [-] ) , J. Suchý [-] , M. Obdržálek [-] , Z. Strouhal [-] , O. Malý [-] , J. Jurko [-] , P. Vogeltanz [-]

Počet diváků: 110. Rozhodčí: Červený Václav - ROTH Zbyněk (N), VÁCHAL Jindřich (N).