1.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Bory ukončily podzim výhrou v derby

22

Bory ukončily podzim výhrou v derby, když vysoko zdolaly Radostín.

V prvním poločase padly čtyři branky

V posledním zápase podzimní sezóny se Bory utkaly s Radostínem. První gólová šance přišla už ve 2. minutě a využily ji Bory. Miroslav Ochrana vypíchl špičkou centrovaný balón po malém vápně do prázdné brány. Za dedet minut na to Milan Špaček přesnou střelou našel znovu Miroslava Ochranu který neomylně zakončil. Ve 12. minutě tak Bory vedly 2:0. V 36. minutě Hynek Ráček překopl napříč bránu, gólman hostí lehl a Milan Špaček placírkou zakončil. Ve 44. minutě si Miroslav Ochrana povodil mezi protihráči přes půlku hřiště až před bránu hostí, kde si našel Milana Špačka a ten zvyšuje na 4:0.

Druhý poločas Bory přidaly další tři góly

Druhá půle se rozproudila v 68. minutě, Pepa Starý rozehrál nakrátko na Milana Špačka ten obelstil obránce hostí vrátil míč Starému do prostoru mezi vápna, ten mířenou střelou k tyči s pomocnoou tečí soupueře navyšuje na 5:0. Po krásné kombinaci ve středu hřiště domácích se Martin Vávra ocitl sám v nájezdu na bránu, kdy měl dostatek času najít nabýhajícího Pepu Starého, který si pomalou střelou vychutnává další gól. Jen dvě minuty stačili domácím na navýšení skóre. Aktérem byl tentokráte Josef Kujal, který z rohového kopu dostal hlavou k tyči za záda brankáře Radostína. I díky domácímu gólmanovi vyhrály Bory zaslouženě 7:0. i když z výsledku to tolik nevypadá, ale soupeř byl dosti houževnatým protivníkem.