3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Škvařil rozhodl derby

28

Škvařil rozhodl derby ve kterém vstřelil branku do sítě Štěpánova v samém závěru zápasu.

Doubravník otočil průběh první půle

Za tropického počasí vyběhly oba celky s touhou co nejdříve skórovat. To se povedlo již ve 3. minutě hostujícímu Šímovi 0:1. Domácí Doubravník se tlačil za vyrovnáním a jeho snaha a první branka v této sezóně přišla ve 39. minutě, kdy Stanislav Škvařil vyrovnal. To domácí nabudilo a ještě do přestávky ztrhli vedení na svoji stranu Karlem Vojtou.

Domácí uhájili vítězství gólem ze závěru

Hosté hned po návratu z kabin vyrovnali. Po faulu se kopala penalta, kterou proměnil ve 47. minutě Medlovskyi. Další minuty se oba celky snažili o vedoucí gól. Když už se zdálo že se budou body dělit rozhodl o třech bodech v 82. minutě domácí Škvařil.