11.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

--

Bojovné utkání skončilo výhrou hostujících Buchlovic

3

Koryčany své další mistrovské utkání doma hostily Buchlovice. Z pohledů hostů se očekávalo velmi těžké utkání, což také bylo. Koryčany hrají velmi důrazný, jednoduchý a účinný fotbal s nákopy na Filipa Hanáka a Dominika Kaňu, kteří málo kdy prohrají hlavičkový souboj.

Gól po čtyřech minutách střídajícího hráče

První půle nepřinesla mnoho gólových příležitostí.

Největší přišla Ve 41 minutě na úkor zranění Huberta Karáska, kterého musel vystřídat Martin Kučík. Ten po 4 minutách na hřišti po rychlém Brejku Křivy a Belanta otevřel skóre a uzavřel poločasový výsledek 0:1.

Domácí mohli srovnat, branka byla však jen z offsidu

Do druhé půle vstoupili lépe domácí, kteří po standartní situaci srovnali ve 49. minutě Filipem Hanákem.

Po vstřeleném gólu se hostující Buchlovice nepoložily a začaly hrát opět svoji kombinační hru a využívali brejkové situace.

Domácí hrozili pouze ze standartních situací, které mají nadstandartní. Petr Posolda zahrával velice dobře standartní situace a využíval dvojice Hanáka s Kaňou, kteří z pár akcí ohrozili naši branku.

V 67. minutě došlo ke změně skóre, kdy opět po rychlé akci Křivy s Belantem nekompromisně zakončil rychlonohý Zdeněk Tomešek k levé tyči domácího brankáře Lukáše Rottera.

Po inkasovaném gólu se domácí snažili srovnat výsledek utkání, což se jim opět podařilo v 78. minutě po standartní situaci, ale gól nebyl uznán kvůli offsidu.

Po zbytek utkání hosté hráli zodpovědně v defenzivě a utkání tak dokázali dotáhnout do vítězného konce.

V dalším kole Koryčany zajíždí do Zlechova a Buchlovice hostí Nivnici.

TJ Buchlovice
Ohlasy - Tj Buchlovice - David Křiva: Musím pochválit našeho Brankáře Filipa Černotu, který chytl 2 gólové standartní situace. Utkání bylo velice bojovné. Herně jsme byli lepším týmem, a proto jsme si zasloužili dovést z Koryčan 3 body.