2.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , 2015-2016

--

--

Druztová nedala Prazdroji šanci

0

V dnešním utkání nebyl od začátku zápasu pochyb, který tým si po závěrečném hvizdu připíše tři body...

Tři kousky v první půli

Již v šestnácté minutě otevřel skóre zápasu Petr Ženíšek, který se trefil z penalty. Za dalších sedm minut to bylo již 2:0, když se po pěkné kombinační akci prosadil Tomáš Roubal. Do poločasu se ještě jednou trefil do sítě domácích Ženíšek a stanovil tak poločasový výsledek na 3:0.

Tomáš Roubal dokonal svůj hattrick

I přes velkou bojovnost se domácí Prazdroj nedokázal prosadit, a tak se znovu prosadil celek Druztové. V rozpětí čtyř minut, konrétně v 64. a 68. minutě se dvakrát prosadil hostující "šuter" Tomáš Roubal a v součtu s jeho zásahem z prvního poločasi si tak mohl zapsat hattrick. Prazdroj i kvůli velkému vedru nenašel na hosty zbraň a zaslouženě prohrál.

SK Roudná
Miloš Krýda (hlavní pořadatel): Sestava domácích se úplně nesešla a tomu také odpovídá výsledek, i přes naší velkou bojovnost.

TJ Sokol Druztová
František Rusňák (trenér): Výsledek odpovídá průběhu utkání. Všechny góly jsme dali po kombinačních fotbalových akcích.

SK Roudná
V. Kolařík [-] - R. Wais [-] , D. Urie [-] , L. Sedláček [-] , P. Kubeš [-] , P. Kratochvíl [-] , J. Klíma [-] , P. Hyneš [-] , J. Hofrajtr [-] , A. Dejmek [-] , P. Brichcín [-]

P. Purkar [-] - T. Roubal [-] , M. Hakr [-] , P. Ženíšek [-] , P. Šlauf [-] , L. Denk [-] (56. V. Němeček [-] ) , J. Šlauf [-] , T. Linda [-] , M. Beránek [-] (71. K. Zoubek [-] ) , P. Jirka [-] , Z. Šimandl [-] (85. V. Frühauf [-] )

ŽK: 26. P. Brichcín - 55. L. Denk , 66. M. Beránek .
Místo: Tráva. Počet diváků: 25. Rozhodčí: Pátek Dalibor - HODINÁŘ Jan (N), HAUPTMANN Jan (N).