3.kolo, Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Bukovec nakonec šťastnější

35. J. Vlček (vl.) , 56. V. Bulička , 82. V. Rada - 52. Z. Lapáček
0

Bukovec v dalším kole hostil na svém hřišti Miřkov a chtěl odčinit porážku z minulého kola. Nicméně, skóre se měnilo až ke konci poločasu, kdy si vlastní branku dal hostující Josef Vlček a zajistil tak poločasové vedení domácího Bukovce. Hosté však po poločasové přestávce dokázali vyrovnat, když správnou branku trefil Zdeněk Lapáček a bylo to 1:1. Domácím z Bukovce se ale nakonec podařilo zápas dotáhnout do vítězného konce, když dvěma trefami v rozmezí půl hodinky rozhodli Václavové Bulička a Rada. Bukovec tak po výhře 3:1 získal všechny body. Hosté z Miřkova naopak po druhé prohráli na hřišti soupeře.

TJ Dynamo Bukovec
J. Rada [-] - J. Toman [-] (59. M. Šizling [-] ) , V. Rada [-] , V. Juna [-] , J. Hašek [-] - T. Miller [-] , R. Kováč [-] (83. P. Vdovec [-] ) , V. Bulička [-] , M. Hulín [-] - T. Novák [-] , R. Hauser [-] -

FK Miřkov
P. Věneček [-] - A. Žižka [-] , P. Kukuk [-] (46. A. Benda [-] ) , Z. Sláma [-] (64. B. Martínek [-] ) , J. Kozák [-] , T. Šindelář [-] , Z. Lapáček [-] , P. Falout [-] (78. J. Kopperberg [-] ) , P. Cihlář [-] , V. Voráč [-] , J. Vlček [-]

Hráči zápasu: V. Rada - Z. Lapáček .
Místo: Bukovec. Počet diváků: 75. Rozhodčí: Helget Václav - DRUDÍK Josef (N), ÚTERSKÝ Jaroslav (N).