3.kolo, Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Meclov ani na třetí pokus nevyhrál

0

Tlumačov šel do vedení po dvou standartkách

Na hřišti Meclova se ve třetím kole představili hráči Tlumačova. Domácí po dvou porážkách určitě chtěli poprvé bodovat a tak se čekala aktivita  z jejich strany. Byli to naopak ale hosté, kteří byli po celý první poločas lepším týmem, což dokázali i gólově. Po pár minutách od úvodního hvizdu šli do vedení, když se po standartní situaci nejlépe zorientoval Michal Frček. I nadále hosté diktovali tempo zápasu, ale v dalším prosazení jim zabránil domácí gólman Kuba Kovařík, díky kterému se skóre zápasu nenavyšovalo. Nakonec se ale hosté přeci jen ještě jednou prosadili, když opět po standartní situaci zvyšoval na dvoubrankové vedení druhým gólem Michal Frček. Hostům se tak lépe odcházelo do šaten s průběžným vedením 2:0.

Vyrovnaná hra přinesla rozhodnutí až v závěru.

I v druhém poločase nebylo k vidění moc šancí, možná i díky nekvalitnímu terénu. Spousta balonů se nakopávala a tak se poměrně delší dobu nic nedělo. V 65 minutě zápasu se ale prosadil domácí Pavel Malík a hra se začala vyrovnávat. Rozhodnutí tak padlo na konci zápasu, kdy dvě minuty před koncem pojistil výhru hostů jejich kapitán Václav Ticháček

TJ ZD Meclov B
Jan Koch ( Meclov ): V prvním poločase byl Tlumačov jednoznačně lepší. Gólman nás ale podržel. Dostali jsme dva góly po našich chybách ze standartek. Podařilo se nám snížit, ale ke konci dal soupeř třetí gól a bylo po zápase.

TJ Start Tlumačov B
Milan Polák ( Tlumačov ): Utkání se hrálo s minimem šancí na obou stranách, nebyl moc kvalitní terén. Nebyl to moc pěkný fotbal.

J. Kovařík [-] - J. Vogeltanz [-] , P. Svoboda [-] - P. Malík [-] (75. J. Koch [-] ) , J. Chloupek [-] , M. Kokaisl [-] , J. Vlasák [-] , V. Svoboda [-] - M. Švajka [-] (46. L. Hajs [-] ) - P. Vejlupek [-] , O. Malý [-]

J. Královec [-] - Z. Sladký [-] (60. M. Peleška [-] ) , P. Procházka [-] , M. Podestát [-] , M. Veselý [-] , M. Frček [-] , T. Řezníček [-] (53. J. Malík [-] ) , V. Ticháček [-] , K. Ibehej [-] (46. L. Krejčíř [-] ) , P. Selnar [-] , M. Kafka [-]

ŽK: 88. M. Podestát .
Hráči zápasu: P. Malík - M. Frček .
Místo: Meclov. Počet diváků: 35. Rozhodčí: Novotný Karel - FLOSMAN Miroslav (N), KALENDA Josef (N).