1.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2020-2021

Hradešice vyloupily Nezamyslice

4

Hradešice si překvapivě lehce poradili s Nezamyslicemi po jasné výhře 3:0.

První půle patřila hostům

Již od prvních minut bylo patrné, kdo je na hřišti pánem. Hosté byli od začátku lepším týmem a jednoznačně si šli za třemi body.

Ve 27. minutě šli do vedení Hradešice po střele Panušky z hranice vápna. Domácí si dokázali vytvořit pár slibných brejků, ale ani jeden neskončil gólem.

Hradešice měly herně navrch a vytvářely si další šance. Druhou branku utkání vstřelil ve 40. minutě hostující Vaněček

Domácí se probudili

Začátek druhého poločasu patřil jednoznačně domácím. Hosté byli jako opaření. Nezamyslice si tak vytvořily několik šancí, ale žádnou nedokázaly proměnit.

Hosté se však probrali a navázali na svoji hru z prvního poločasu. Na 3:0 zvýšil z pokutového kopu Raška a o výsledku bylo rozhodnuto.

TJ Sokol Hradešice
František Melka starší, trenér hostů: Byli jsme nuceni doplnit sestavu o pár dorostenců. První půlku jsme byli jasně lepší a hráli jsme svoji hru. V druhém poločase jsme trochu zaspali ale naštěstí jsme dali na 3:0 a bylo rozhodnuto. Musím přiznat, že domácí nebyli tak nebezpeční jak jsme čekali.