1.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2020-2021

--

Bojovné utkání rozhodly standardní situace

89. D. Hlavin - 19. M. Šipla , 51. P. Kocum
4

Jak už to ve fotbale bývá, standardní situace rozhodují zápasy. Nejinak tomu bylo i v Buděticích, kam zavítal Malý Bor.

Šipla se trefil z přímáku

Od prvních minut se hrálo bojovné utkání, ve kterém měli v 1. poločase navrch hosté z Malého Boru.

Skóre zápasu otevřel v 19. minutě krásnou ranou hostující Šipla z přímého kopu.

Hosté byli po celý poločas lepším týmem, ale jejich další šance gólem neskončily.

Druhý poločas, druhá standardní situace

Hned zkraje druhého poločasu v 51. minutě udeřili hosté opět ze standardní situace, kterou měl na starosti Kocum. Ve druhém poločase se hrál opět bojovný fotbal, hosté polevili a domácí hráči

Budětic vycítili šanci na zdramatizování zápasu. Po několika neproměněných šancích se domácí dočkali až v 89. minutě, kdy se k pasu za obranu dostal Hlavin a po špatném vyběhnutí hostujícího golmana Láda zkorigoval stav utkání na 1:2.

FK Budětice 2012
Zdeněk Frančík, kapitán domácích: V prvním poločase byly Budětice lepším týmem. Ve druhém poločase jsme měli několik šancí, které jsme neproměnili. Mrzí nás, že jsme nezískali alespoň bod, měli jsme na to.

TJ Sokol Malý Bor
Milan Hlaváč, kapitán hostů: Hrál se bojovný a tvrdý zápas. Možná jsme měli trochu štěstí a nakonec si odvážíme všechny 3 body.

J. Vinter [-] - J. Tušinovský [-] (46. D. Homolka [-] ) , M. Paroubek [-] , P. Miroš [-] (63. M. Miroš [-] ) , M. Štěch [-] , R. Melka [-] (84. J. Vinter [-] ) , M. Kripel [-] , V. Korda [-] , J. Josefík [-] , D. Hlavin [-] , Z. Frančík [-]

J. Lád [-] - P. Kocum [-] , L. Kliment [-] , M. Šipla [-] (74. V. Petřík [-] ) , K. Jára [-] (76. D. Šipla [-] ) , M. Hlaváč [-] , F. Chodl [-] , J. Němec [-] (60. V. Dvořák [-] ) , L. Trubač [-] (79. M. Kopáček [-] ) , D. Vonášek [-] , M. Sládek [-]

ŽK: 12. V. Korda - 87. V. Dvořák , 90. P. Kocum .
Hráči zápasu: D. Hlavin - M. Šipla .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: Bala Petr - TÖPFER Robert (N), KODÝDEK Milan (N).