2.kolo, Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A, 2015-2016

"Béčko" Trstěnic doma rozstřílelo Drmoul

0

Trstěnice neměly se svým soupeřem příliš problémů a vyhráli jednoznačně, 6:1.

Skvělý start Trstěnic

V utkání uplynulo pouhých pár vteřin a Trstěnice se už dostaly do vedení. V 1. minutě dal první branku zápasu Jan Švajgl. Domácí byli i nadále lepším týmem a po sérii šancí se dočkali i druhé branky. Vedení svého týmu navýšil ve 26. minutě Karel König. Šance si v závěru první půle dokázali vytvořit i hosté, několik povedených zákroků si ale připsal domácí gólman Adrian Helembai. Další branky už v prvním poločase k vidění nebyly, sk=ore po 45 minutách tak bylo 2:0.

Jednoznačná druhá půle

Pěkné utkání s příležitostmi na obou stranách se dočkalo dalšího gólu v 63. minutě, kdy vstřelil už třetí branku Trstěnic Rudolf Kojma. Jen o dvě minuty později se ale Drmoulu podařilo snížit a to zásluhou branky Jana Mucka. Hosté vycítili šanci na bodový zisk, nakonec ale udeřilo na druhé straně. V 75. minutě vrátil David Ziatek domácím tříbrankové vedení, aby se jen o další dvě minuty později prosadil stejný hráč znovu, v 77. minutě tak bylo prakticky rozhodnuto. Utkání už se spíše dohrávalo, Trstěnice se ale přece jen dokázali ještě jednou prosadit. V poslední minutě utkání uzavřel skóre na konečných 6:1 Ladislav Karlíček

TJ Rozvoj Trstěnice B
Jan Švajgl, hrající trenér Trstěnic: Výborný výkon všech hráčů mužstva. Vyzdvihl bych zejména našeho gólmana.

A. Helembai [-] - M. Derka [-] , J. Květoň [-] , J. Máder [-] (46. J. Ryšánek [-] ) , D. Vorel [-] (72. L. Karlíček [-] ) - J. Švajgl [-] , K. König [-] , Z. Nečas [-] (55. D. Ziatek [-] ) , Z. Hušek [-] - M. Kala [-] (70. J. Dráb [-] ) , R. Kojma [-] -

TJ Sokol Drmoul
V. Švinger [-] - R. Klofanda [-] , M. Purkrt [-] , M. Blažek [-] - J. Mucek [-] , P. Kóša [-] , M. Langer [-] (82. T. Nápravník [-] ) , L. Černohorský [-] , T. Kafka [-] - N. Elias [-] , T. Šelmek [-]

ŽK: 49. J. Květoň .
Místo: tráva č.1. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Balhar Ivan - TOPINKA Jiří, KOTOUN Adam.