6.kolo, Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A, 2015-2016

--

Stará Voda dostala v devíti lidech "nakládačku" od Drmoulu

2. T. Šelmek , 8. T. Kafka , 17. R. Klofanda , 30. T. Šelmek , 31. T. Kafka , 36. N. Elias , 41. J. Mucek , 57. T. Šelmek , 65. N. Elias , 70. R. Klofanda , 75. T. Kafka , 77. T. Kafka , 79. N. Elias , 82. J. Mucek , 85. N. Elias
0

Domácí nastoupili k utkání pouze v devíti lidech a tak to také dopadlo. Hned čtyřmi branky se v hostujícím dresu blýskli Tomáš Kafka Nebiyu Elias

Vzhledem k jasné početní převaze bylo od začátku jasné, že zápas bude spíše otázkou skóre. To otevřel už ve 2. minutě Tomáš Šelmek. V 8. minutě už vedli hosté o dvě branky, prosadil se Tomáš Kafka. Další branka padla v 17. minutě, jejím autorem byl Roman KlofandaTomáš Šelmek vstřelil svou druhou branku v utkání ve 30. minutě, kdy zvyšoval už na 4:0. O pouhou minutu později se Drmoul dočkal dalšího gólu, který vstřelil Tomáš Kafka. I pro něj o byl druhý přesný zásah zápasu. Přesný zásah přidal ve 36. minutě další hráč Drmoulu, Nebiyu Elias. Hosté se před pauzou dočkali ještě jedné branky, to vsítil ve 41. minutě Jan Mucek. Po první půli tedy platilo jasné skóre 0:7.

Hosté krátce po přestávce lehce polevili, v 57. minutě se už ale dočkali osmé branky. Svůj hattrick zakončil Tomáš Šelmek. Další přesný zásah přišel o osm minut později. Svoji druhou trefu si připsal Nebiyu Elias. A kanonáda Drmoulu pokračovala. V 70. minutě završil pověstnou "desítku" Roman Klofanda. To ale stálo nebylo ze strany Drmoulu zdaleka vše. O pět minut později se dočkal hattricku i Tomáš Kafka, který jen o další dvě minuty později vstřelil i svůj čtvrtý gól. V 79. minutě završil svůj hattrick i Nebiyu Elias, tři minuty po něm se prosadil Jan Mucek, aby v 85. minutě vstřelil opět Elias svůj čtvrtý a celkově patnáctý gól svého týmu. Závěrečné skóre bylo opravdu jednoznačné, Drmoul zvítězil 15:0.

TJ Sokol Drmoul
Martin Moucha, vedoucí mužstva TJ Sokol Drmoul: Od začátku to bylo jednoznačné, protože domácí nastoupili jen v devíti lidech. Vyzdvihl bych dva čtyřgólové střelce, Kafku a Eliase.

TJ Sokol Stará Voda
J. Slavík [-] - M. Franek [-] , M. Buchta [-] , O. Buček [-] - V. Harvan [-] , J. Melichar [-] , R. Pecher [-] - T. Hradský [-] - F. Procházka [-]

M. Blažek [-] , M. Purkrt [-] - T. Kafka [-] , P. Kóša [-] , J. Mucek [-] - T. Šelmek [-] , N. Elias [-] - V. Švinger [-] , L. Černohorský [-] , R. Klofanda [-] , J. Kůta [-]

Místo: tráva. Počet diváků: 20. Rozhodčí: Kroupa Jiří - HRADSKÝ Miroslav (N), BOLEK David (N).