4.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2020-2021

--

--

Bedřichov opět prohrál, tentokrát s Náměští

14

Ve 4. kole KP Vysočiny se už v pátek utkal Bedřichov s Náměští. Hosté v Bedřichově nastříleli "bůra."

Poločas 3-0

Ve vyrovnaném úvodu utkání se hned první střelou na branku prosadil ve 12.minutě hostující Svoboda, který se trefil z šestnáctky přesně k pravé tyči. Domácí měli serii rohů, ale tutovku si nevytvořili. To hostům hned první roh vyšel parádně a přesnou hlavičkou se prosadil Čermák 0:2, hned o minutku později zahrál trestný kop Durajka přesně na hlavu Durdy a ten trefil přesně ke vzdálenejší tyčce 0:3. Pro domácí to bylo celkem kruté, protože hosté ze tří střel do tohoto okamžiku vstřelili tři branky. V závěru poločasu ještě napálil míč z dvacetipěti metrů do břevna Durajka

Hosté nepřipustili dramatizaci.

Po přestávce hosté ihned utnuli jakoukoliv snahu o dramatizaci zápasu, když hned v první minutě trefil Durda tyč a míč se od ní odrazil ke zcela volnému Svobodovi, který dorážel do prázdné branky. V 60.minutě přidal další branku Durda, když si sám pohrál se třemi obránci i s brankářem a po několika kličkách a zaseknutích v málém vápně uklidil z blízka míč do sítě. V závěru se hrálo nahoru dolů, domácí se snažili o čestný úspěch, ale šance nevyužili a hosté již trefili pouze další tyč.

TJ Sokol Bedřichov
Roman Diviš (hráč): Byl to zatím nejhorší soupeř, kterého jsme letos potkali, bohužel jsme tomu nedali 100% a dostali jsme pět branek.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
Jan Jabůrek (vedoucí): Soupeř bránil a hrál velmi naivně a toho naše zkušené mužstvo náležitě využilo.

P. Šána [-] - D. Novák [-] , F. Novák [-] , M. Pojer [-] (83. J. Göth [-] ) , R. Diviš [-] (33. P. Štěpánek [-] ) , M. Neuwirth [-] (59. J. Hruška [-] ) , T. Pokorný [-] , T. Grepl [-] , J. Mareš [-] , D. Šaroun [-] (69. A. Samek [-] ) , J. Paulík [-]

K. Procházka [-] - J. Rubák [-] (70. M. Preisner [-] ) , P. Čermák [-] , T. Nekuda [-] - R. Durajka [-] (80. J. Tomek [-] ) , P. Hrobař [-] (63. M. Matoušek [-] ) , J. Chlup [-] , J. Klíma [-] - R. Durda [-] (74. J. Hort [-] ) , D. Svoboda [-] , M. Chadim [-] (46. M. Outulný [-] )

ŽK: 58. P. Štěpánek , 60. P. Šána .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: SOUKUPOVÁ Věra - STRAKA Karel, BENEŠ Jiří.