24.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. A, 2014-2015

--

Valašská Polanka zvítězila po desáté v řadě!

32. J. Novák , 41. J. Novák , 63. L. Daněk
0

Valašská Polanka má skvělou fazonu, kterou potvrdila i ve 24. kole, ve kterém si poradila doma s Hutiskem poměrem 3:1.

Jako první v zápase zahrozili hosté, Vokáč se dostal do zakončení ale jeho slabou střelu Kolínek zneškodnil. Ve 14. minutě zahrála domácí obrana rukou, pokutový kop se štěstím proměnil Robert Křenek - 0:1. V 16. minutě se probíjel před branku Hutiska z úhlu Gergela, obrana jeho zakončení včas zblokovala na roh. Ve 29. minutě kombinoval Gergela s Mačkem, ale tečovanou střelu druhého jmenovaného vyškrábl reflexivně Blabla nad branku! Ve 32. minutě se vydal do sóla od poloviny hřiště Jiří Novák a krásným angličanem z 25 metrů nedal Blablovi šanci - 1:1.Ve 34. minutě se řítil z úhlu na Kolínka Vokáč, Kolínek byl však na místě. Ve 38.minutě šel na Blablu tváří v tvář Gergela, gólman ale včasným vyběhnutím hosty podržel! Ve 41. minutě hostující obrana zastavila nedovoleně v pokutovém území Gergelu a pokutový kop proměnil s přehledem Jiří Novák - 2:1

Druhý poločas začal ve vlažném tempu bez šancí na obou stranách. Vzruch přinesla až 63. minuta,kdy Gergela na půlící čáře zachytil rozehrávku hostů a nádhernou přihrávkou namazal střídajícímu Daňkovi, který křižnou střelou prostřelil Blablu - 3:1.O chvilku později Daněk nabil Šafaříkovi, brankář Blabla s námahou vyškrábl míč na roh.V 67. minutě zahrávalo Hutisko přímý kop z 20 metrů, jenže Křenek pálil jen do zdi. V 73. minutě to zkoušel z úhlu Kramoliš, jenž mířil těsně vedle! Po něm to zkoušel z otočky Křenek, jeho zakončení mu na poslední chvíli zblokoval kapitán Trčka. Domácí už si závěr v klidu pohlídali a zaslouženě si připsali do tabulky další tři body.