1.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Rezerva Velmezu deklasovala Ledeč

19

Ledeč nad Sázavou v nedělním zápase prohrála na domácím hřišti vysoko 1-7 s Velkým Meziříčím "B"

První poločas se nic moc nedělo, až v závěru hosté 3x udeřili.

Zápas od začátku nabízel spíše bojovný fotbal ve středu hřiště, kolem třicáté minuty začaly hosté vystrkovat růžky. Velmi důležité momenty se odehrály během tří minut. V 42. minutě dostal hostující kapitán Krčál krásnou přihrávku od Pokorného, tváří v tvář si Krčál náramně poradil a poslal hosty do vedení. O minutu později se opět hosté dostali do brejku, na jejímž konci Crkal poslal míč do brány Beránka. Golové představení hostů ovšem neskončilo, ve 44. minutě Partl prošel po křídle, obešel domácího obránce a šajtlí překonal gólmana, 0:3.

Ve druhé půli se konal velký debakl.

Do druhého poločasu domácí vstoupili mnohem aktivněji a v 51. minutě vykřesal jiskřičku naděje Tomáš Žemlička, který snížil na 1:3. Ovšem tento výsledek vydržel jenom dvě minuty. Hostující krajní obránce Krejčí našel povedeným centrem Crkala a ten krásnou hlavičkou nedal domácímu gólmanovi šanci. Hosté však neměli stále dost a v 63. minutě po individuální akci zvýšil Pokorný na 1:5. Rezerva Velkého Meziříčí na hřišti dominovala a ještě navýšila skóre na 1:6, když se přízemní střelou prosadil Lukáš Berka. Výsledek zápasu dokonal Mužátko, který zůstal při rohu osamocen na zadní tyči, a volejem uzavřel skóre na 1:7.