25.kolo, Zlínský | Zlín | Okresní přebor , 2018-2019

Pozlovice si poradily s Jasennou

4

Report zaslal Marek Řezníček. Děkujeme!

Domácí po půli vedli

Za krásného slunného počasí odehráli fotbalisté Sk Jasenná další nepovedené utkání, prohráli třetí zápas v řadě a navíc absolvovali třetí zápas bez vstřelené branky. Na hrbolatém terénu byl k vidění bojovný fotbal, hosté se snažili hrát kombinačně, jenže nerovná plocha vyhovovala spíše domácím hráčům, kteří hráli hodně jednoduše a důrazně. Jasenná se jen těžko vyrovnávala s nadšeným výkonem Pozlovických a tak se nikdo nemohl divit, že první branku vstřelili domácí. Ve 24.min otevřel skóre Vrátník-1:0. Do konce poločasu se hrál vyrovnaný souboj,jenže gól už diváci neviděli.

Domácí navyšovali vedení

Do druhého poločasu šli hosté s cílem vyrovnat, jenže to už nebojovali jenom s příšerným terénem a bojovnými hráči Pozlovic, do zápasu se vložil i sudí Chromík. Začal nepochopitelně otáčet fauly ve prospěch domácích, a po jednom takovém nesmyslném rozhodnutí se kopal v 51.min trestný kop, který krásně trefil Kuchař-2:0. Rezignovaní hosté přestali běhat a tak přišel další trest v podobě gólu na 3:0. Své tři minuty slávy si užil domácí kapitán Petr Coufalík, nejdříve v 64.min vstřelil branku, aby o minutu později dostal žlutou kartu, protože neměl chrániče holení. V 67.min pak Martin Coufalík hrubě sestřelil pronikajícího Sušně a následovala druhá žlutá a následně červená karta. Jasenná však přesilovku využít nedokázala a tak zápas skončil zaslouženou výhrou Pozlovic.

Pozlovice
J. Kolář [-] - J. Kuchař [-] (89. O. Bartončík [-] ) , J. Stolařík [-] , P. Coufalík [-] , M. Jančařík [-] , R. Semela [-] (78. J. Švadleňák [-] ) , T. Máčala [-] , R. Vrátník [-] (81. M. Smolek [-] ) , M. Masař [-] (60. R. Bača [-] ) , J. Kunc [-] , M. Coufalík [-]

Jasenná
J. Špaček [-] - Z. Maliňák [-] , S. Bajza [-] , M. Řezníček [-] - A. Sedláček [-] , J. Zicha [-] , M. Sušeň [-] , P. Jurčák [-] , L. Smilek [-] - M. Kubát [-] , P. Korčák [-] (31. T. Hřib [-] ) -

ŽK: 53. M. Coufalík , 64. P. Coufalík . ČK: 67. P. Coufalík .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: CHROMÍK Zdeněk - JURÁK Stanislav (N), MRLINA David (N).