24.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Rozsochy rozhodly ve druhé půli

35

Rozsochy rozhodly ve druhé půli zápas na hřišti Santusu, kdy o třech bodech rozhodl rozhodl David Juračka.

První poločas branka nepadla

Ve 24. kole okresního přeboru se utkaly v Jívoví celky Santusu, který se poslední kola výsledkově zvedl a Rozsochy, které hrají o čtvrtou příčku v tabulce. Zápas byl v prvním poločase vyrovnaný s šancemi na obou stranách, ale oba gólmani byli vždy na místě a žádnou střelu za svá záda nepustily.

Utkání rozhodl David Juračka

Druhý poločas začali lépe hosté a po třech minutách se ujali vedení brankou Petra Bureše - 0:1. Domácím netrvalo dlouho a v 58. minutě vyrovnali Jakubem Koukolou - 1:1. A v další desetiminutovce padl i třetí gól zápasu, když se gólově prosadil David Juračka - 1:2. Konec zápasu již přes snahu obou mužstev změnu skóre nepřinesl, a tak se tři body stěhují do Rozsoch.

FC Santus Jívoví
Vít Havelka: Po vyrovnaném prvním poločase se štěstí ve druhém poločase přiklonilo na stranu hostí, kteří nakonec o branku vyhráli.

TJ Rozsochy
Michal Strachoň: Po prvním vyrovnaném poločase, jsme byly ve druhém lepší, škoda jen, že jsme nevyužili více našich brankových příležitostí. Výhru jsme si zasloužili, děkuji hráčům za předvedený výkon.

M. Štryncl [-] - D. Dřímal [-] , M. Dřímal [-] , D. Lukášek [-] (80. J. Požár [-] ) , J. Láznička [-] , J. Horký [-] , M. Koukola [-] , J. Koukola [-] , R. Havlíček [-] , S. Krejčí [-] , M. Mach [-] (74. R. Šejnoha [-] )