17.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

Béčko Nové Vsi vyloupilo vedoucí Hamry!

36

N.Ves B potvrdila jarní formu a vyhrála o branku v Hamrech.

Hosté o branku vedli

ladiváři přivítali v sobotu Novou Ves. Mezi těmito soupeři se většinou jedná o vyrovnané zápasy a to se potvrdilo. Utkání začalo vyrovnaně a větší šance nepřicházely. Až ve 27. minutě zapsala domácí obrana a hosté otevřeli skóre. O 10 minut později zvládla Nová Ves rychlý přechod a zvýšila na 0:2. Minutu před poločasem rozjel akci domácí Jaroslav Miklík, přistrčil Stanislavu Zedníčkovi a ten k tyči snížil na 1:2.

Druhý poločas se skóre neměnilo

V druhé půli už se hosté nikam neznali a hlídali si těsný náskok. V 60. minutě mohl vyrovnat Dominik Havlík, který však lobem minul bránu. Ten samy hráč se zanedlouho uvolnil ve vápně, ale přesný zákrok golmana hostí akci ukončil. Hamry otevřeli hru a snažili se o vyrovnání, měli míč na kopačkách, ale větší šance si nevytvořili. Jejich snahu přibrzdila ještě červená karta pro Jana Zemana. Hosté nakonec náskok udrželi a odvezli všechny body.

FC Hamry nad Sázavou
Dominik Havlík: Naše dvě zaváhání v obraně bohužel soupeř využil. My jsme nebyli produktivní a proto nemáme ani bod. Musíme zlepšit fotbalovou stránku a víc se začít prosazovat.