20.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Herálec si doma body vzít nenechal

18

Na první pohled si Herálec, na jehož hřiště přijelo béčko Přibyslavi, připsal pohodlné vítězství, opak však byl pravdou, domácí se museli na výhru nadřít a v několika případech měli i štěstí. Nic to nemění na faktu, že tři body brali domácí.

Jediným střelcem byl Kohout

PRvní změnu skóre přinesla hned 6. minuta utkání, kdy brejk využil Jan Kohout a zajistil tak svému týmu dobrý vstup do utkání. Pak so vzala slovo Přibyslav, která měla míč na kopačkách častěji a vytvářela si velké šance, ani jedna z nich však gól nepřinesla, poločasový stav tak byl 1:0 pro domácí

Přibyslavi zvlhl střelecký prach

V druhé půli pokračovala Přibyslav ve své hře a míč soupeři příliš nepůjčila, což jim nebylo moc platné, když se v 53. minutě mohli znovu radovat domácí, kdy se prosadil Michal Dvořák a rázem to bylo o dva góly. Poté přišel sporný okamžik ve vápně domácích, kdy dost možná došlo k faulu, rozhodčí však tuto situaci viděl jinak.  Hosté pak s přibývajícími minutami ve snaze zdramatizovat utkání otevřeli hru a toho dokázal využít Herálec dalšími dvěma brankami z kopaček Vašáka a Krále, kteří tak stanovili skóre na 4:0. A protože se do konce zápasu neprosadil ani jeden z týmů, zůstal tento stav konečný a Herálec si tak připsal čtyřgólovou výhru.

SK Přibyslav B
Adam Mikulinec - hráč: Pro nás to byl docela smolný zápas, kdy soupeři padl gól snad z každá situace. Měli jsme taky kopat penaltu, která by ještě zápas mohla zdramatizovat. Pro příště se každopádně musíme zlepšit v zakončení.