20.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

Blatnice porazila Kunějovice pěti brankami!

12. J. Štorc , 25. D. Tětek , 65. M. Fišer , 75. D. Tětek , 80. J. Štorc
0

Nedělní zápas mezi Blatnicí a Kunějovicemi dopadl podle očekávání. Slovan vyhrál 5:2 a ponechal si doma plný počet bodů.

Skóre se otevíralo již ve 12. minutě!

Zápas začal velmi dobře pro domácí. Ve 12. minutě zápasu, chybující předstoper hostí vyslal (bohužel) krásnou přihrávku rovnou k nohám domácího záložníka J. Štorce, který se nemýlil a otevřel tak zápas - 1:0.

Hosté se ale nedali a dokázali srovnat krok - 1:1.

Ovšem to zdaleko nebylo vše! Do konce poločasu se stačil trefit D. Tětek, kterému asistoval M. König. Blatnice tedy znovu převedla zápas na svoji stranu ve 25. minutě. Poté se v první půli nic zvláštního nestalo.

Strhující druhá půlka

Zato v polovině druhé se bylo rozhodně na co koukat! Zhruba po 65 minutách zápasu se trefili znovu domácí.

Na 3:1 zvyšoval M. Fišer, kterému adresoval přihrávku Maroušek a zdálo se, že je hotovo!

Jenže hosté znovu zabrali a dokázali snížit na rozdíl jediné branky a bylo opět oč hrát. Blatnice neponechala nic náhodě a o 10 minut po třetí vstřelené brance dokázala vsítit další. Znovu se mohl radovat D. Tětek, který svoji druhou brankou prakticky rozhodl. Přihrávku za obranu vyslal Štorc.

A o J. Štorcovi uslyšíme ještě jednou, jelikož právě on byl posledním autorem nejhezčího gólu zápasu. Krásným obloučkem z prostoru rohového praporku trefil zadní tyč a bylo hotovo.

Blatnice nakonec porazila Kunějovice výsledkem 5:2

Zdroj: Tomáš Hošťálek (TJ Slovan Blatnice)