25.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Ledce berou na půdě vítěze ligy bod!

0

Hosté, kteří nastoupili k utkání o deseti, nakonec dokázali vybojovat z duelu bod po prohře na penalty.

Do utkání vstoupili i díky oslabení soupeře aktivněji domácí a brzy se také dočkali úvodní trefy zápasu. David Štefl se po centru ze strany prosadil hlavou přímo do šibenice. Následně udržel svůj tým nad vodou Pochobradský, který zneškodnil domácím penaltu. Hosté následně naplnil stav jedenácti hráčů a do konce poločasu, i přes některé zajímavé akce Třemošné, se již skóre neměnilo.

Ve druhé půli srovnal s domácími krok Aleš Pašek a utkání tak od pětašedesáté minuty prakticky začínalo znova. Tatran si opět několikrát v samostatných únicích vylámal zuby na hostujícím gólmanovi a vše tak musely rozseknout pokutové kopy.

V těch byli domácí stoprocentní a protože hosté dvakrát zaváhali, mohl se vítěz soutěže radovat z výhry 4:2 a 2:1 celkově.

TJ Tatran Třemošná
Tomáš Eisenhammer: „Hrálo se ve velkém horku, soupeř začal o deseti. My jsme šli sami asi sedmkrát na bránu a nedali.“

FK Ledce
Marek Matějka: „Hrozné horko poznamenalo zápas. Hrálo se na brejky, domácí měli spoustu šancí, nedali penaltu. Pochobraký si zaslouží medaili, šli několikrát sami na bránu a chytil i penaltu “

J. Körner [-] - R. Hilgart [-] , T. Eisenhammer [-] , L. Vít [-] , J. Dohrmann [-] - J. Dobrý [-] , V. Čechura [-] , A. Korecký [-] , M. Kecer [-] - D. Štefl [-] , L. Radič [-]