23.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Trnová bere důležité body s Bezvěrovem

0

Vyrovnané utkání týmů okolo středu tabulky nemělo po devadesáti minutách hry vítěze, ve prospěch domácího celku tak nakonec rozhodly až pokutové kopy.

První poločas, podobně jako i celé utkání, byl velmi vyrovnaný, diváci si tak na branky museli počkat až do druhé půle.

Ve druhé části se síť rozvlnila velmi rychle, k nelibosti domácích se však prosadil Bezvěrov. K exekuci volného přímého kopu se postavil Martin Kanát a precizním provedením poslal svůj tým do vedení. Domácí odpověděli v osmasedmdesáté minutě, když z pravé strany našel Patrika Mazáka Beneš a ten se prosadil přehozením gólmana. Duel tak musely rozhodnout až pokutové kopy.

V penaltách hosté dvakrát zaváhali a domácí se tak po vítězství 4:3 a 2:1 v celém utkání mohli začít radovat ze zisku dvou, velice důležitých bodů.

TJ Sokol Trnová
Pavel Chocholatý: „Byli jsme drobet horší, naštěstí jsme výsledek šťastně otočili. Ale to tak někdy bývá.“

TJ Sázavan Bezvěrov
Eva Sýkorová: „Utkání bylo vyrovnané, i výsledek tomu odpovídá. Štěstí v penaltách se přiklonilo domácím, my jsme ho zase měli minulý zápas.“

M. Klik [-] - J. Roztočil [-] , P. Kříž [-] , L. Baloun [-] , J. Šoffr [-] (80. P. Vodička [-] ) - M. Fišer [-] , P. Súlovec [-] , V. Beneš [-] , J. Kříž [-] - P. Dolejš [-] (80. J. Kříž [-] ) , P. Mazák [-]

P. Haubner [-] - J. Voith [-] , P. Šulc [-] , M. Metlický [-] , J. Petrů [-] - J. Kubínek [-] , J. Šulc [-] , T. Petrů [-] , P. Šulc [-] - P. Královec [-] (46. P. Bubník [-] ) , M. Kanát [-]